Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Legenda na celém světě prostě Harley Davidson

Motorka koupena od Milana Jakla - těžkej pohodář viděl jsem ho poprvé v životě a jako bych přijel za starším bráchou

První dojmy - Tohle čertovo železo se musí za prvním vinglem celý rozpadnout ! Nevidím ven mám hranu plexi přesně před očima,tak se přikrčuju a natahuju to musela bejt prdel se na mě dívat.Šlapu po těch ohromnejch plotnách a hledám kde se řadí a taky kde se hlavně brzdí,ale zvládám to přední na to jsem zvyklej ze všech mejch motocyklů.Domů už přijíždím v pohodě jen to plexi ( už je sníženo o 30 mm to by nešlo).

Kdo má manželku,která souhlasí s pořízením dalšího motocyklu já ANO.Podmínka jenom 1 a to pohodlí a velký kufry.To zadání už moc strojů nesplňuje jen težká vozba což jsou vlajkové lodi každého výrobce.Náhoda tomu chtěla a máme doma Legendu legend sen mnoha motorkářů,kteří se na ní třeba ani nikdy nesvezou.Jak říká Mikeš máme "GLAJDU".Je stará,ale po světě jezdí i starší Harleye.Už něco znám,tak se oprav nebojím a na náš čas a předpoklad km to je přesně ono a za půl peněz než jsem počítal.

context
context napsal 23.07.17 v 10:57 10b.

Krásný harik přeji hodně najetých km bez nehod

Bicman
Bicman napsal 09.12.16 v 20:03 10b.

S těma ženskejma je to přesně jak říkáš, já mám to stejný. Která jednou zkusí, jinak nechce

BigRad
BigRad napsal 30.10.15 v 22:31 10b.

Krásně napsané...a parádní mašinka.

Freeman
Freeman napsal 07.10.15 v 18:42 10b.

Haryk je Haryk, tomu se žádná jiná nevyrovná. Nic tedy proti jiným nemám, ale kdo jednou poznal, pochopí, protože tyto stroje mají opravdu duši

Atman
Atman napsal 22.02.15 v 17:01