Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (2003)

Vlastník desmoman
Vloženo 10.7.2017
Aktualizováno 11.5.2019

Electra sen mnoha cestovatelu postižených syndromem HD.Pro mě nová výzva po softailu.

První dojmy - No čekal jsem leccos ale takovej autobus opravdu to teda ne.Váha je svinská ale za jízdy to člověk neví.Zavládlo nadšení motor šlape jak má výfucky jemně duněj a já to drtím dom.

Co k téhle mrše napsat?Bike je designove hodně osobitej trošku jsem si s tím pohrál.Ono to na oko moc nevypadá ale změn je tam dost.Od předchozího majitele byly již naistalovány ostřejší vačky,přímé sání a jiné koncovky a tak glida upaluje víc než dobře.Vpředu jsou brzdy z novějšího modelu tak to brzdí celkem slušně na tu váhu.Motku jsem si vybral z duvodu více ježdění a na to už ani softail nestačil.Za mě pohodlí při jízdě uplně v poho, do kufru zbalíte snad i to co nepotřebujete:).Ten cirkus co je tam nainstalovanej jako bonus jsem zkoušel jen 2x.Hraje sice hezky ale cítím se jak kolotočář na výletě takže za jízdy off.Při jízdě sedí člověk víc na motorce než v ní a to mi trošku vadí.Mickey mouse v mžiku sestřelí veškerou havět tak mám po dlouhé době bundu čistou:)Motor je první twincam překoplej na karbec.Jede jako das.Po 5000km v sedle od začátku sezony žadnej problem necha si líbit moc.Jen po 2 Evech jak v softu a sportstru mi prostě přijde takovej nijakej.Nedokážu to popsat ale cítím to tak.Jezdím dál ale cítím že stejně nastane návrat ke kovařině.Nehaním jen to tak cítím třeba někomu to vyhovuje.
15.5.2018
Tak další upgrade Glidy napáchány vysoká řidítka,vykuchán hudební cirkus,vzadu světla 3 v ,padák,vpředu led světlo a hlavně vyfuk 2 do 1 od Thunderheader.Je to koncert neskutečně funguje.Mohu ho vřele doporučit.V kombinaci s otevřeným sáním je to masakr.Motorka se sbírá a letí jak vítr.Ruce mám ted pěkně volně položený super jízdní pozice.Před sezonou vyměněny oleje a takový ty nezbytnosti.

frog18
frog18 napsal 20.09.17 v 22:14 10b.

Cau kamarade tady Lada Prerov kdyby jsi se chtěl vrátit kte kovarine,tak bych pro Tebe mnel dynu v EVU Mej se

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 17.07.17 v 19:48 10b.

jasnejch 10! tenhle Mickey má fakt koule!

Levis68
Levis68 napsal 14.07.17 v 14:42

hodně šťasných kilometrů, je to moc pěkná HD...

PSanec
PSanec napsal 11.07.17 v 10:04 10b.

Čauki, krásný motocykl správné značky.Mám HD CVO Street Glide 2011.Naprostá spokojenost.Přeji jen super km v sedle tvého HD.

sery.
sery. napsal 10.07.17 v 22:56 10b.