Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Vloženo: 20.05.2017, Uskutečněno: 20.05.2017, Zhlédnuto: 16x

Letos jedeme na první on the road až 20.5. nojo co se dá dělat globální oteplování je píčo... tomu už věří jen p.Klaus a prodejci klimošek Letos prvních 155 mil nebo 250 km odjeto pod zataženou oblohou bez jediné kapky To je snad jednou za 10 let,aby bylo takhle zataženo a z deky ani nekáplo Měl jsem obavy z kvality cest přes Polská sedla ale vše OK mají to nově udělané asfalt 1A zatáčky se spíš otvírají a je vidět na druhou někdy i třetí následující fakt dobrý svezení Takže spokojenost Haryk bublá kopec nekopec Vlaďka fotí ještě rychleji a já jsem přece rád,že mě berou na výlety s sebou
truck0.rajce.idnes.cz/on_the_road_prvni_jarni_2017

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017