Yamaha TDM 850 (1995)

Aktualizováno 7.2.2016

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Blastry Acerbis

Konkrétně na Yamahu TDM nepasují moc dobře. Úprava zabrala půl dne. Vrtačky, zavitníky, pilka na kov a další nástroje. Touto úpravou se docílilo toho, že blastry jsou uchyceny uprostřed závažíček. Rozdíl za jízdy? Nep

Vloženo: 13.06.2015
    Uskutečněno: 13.06.2015
  • Zahajovací vyjížďka Mohelnice

Krásná trasa a den. Díky za to vše :-DD

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Výfuk Dominator

Na Dominatora jsem četl v dřívějších příspěvcích dost chyb ovšem poslední dobou již pouze chválu. Hoši asi mákli (y) Problémem v minulosti bylo nepřesné ohnutí či svaření takže nic nepasovalo a muselo se upravovat

Vloženo: 10.04.2015
    Uskutečněno: 10.04.2015
  • Výměna akumulátoru

Znáte to ne? Můžete se snažit jak chcete ale prostě to nestartuje a přitom ta zas.aná černá věc je málem nová (u) No co už - musí přijít nová a když nová tak co možná nejlepší, s lepšíma vlastnostma a větší výdrží než

Vloženo: 27.03.2015
    Uskutečněno: 27.03.2015
  • Přechod na jiné pneu (Mitas E-08)

Původní majitel jezdil na čistě silničních pneumatikách. Osobně mám raději takový to drbání na tzv. poloenduro a rád podporuju českou výrobu, takže jsem hledal a hledal až jsem narazil na Mitas. Faktem je že dřív než se

Vloženo: 16.03.2015
    Uskutečněno: 16.03.2015
  • Výměna zapalovacích svíček

Naše motorka je doma rok a již minulý majitel upozorňoval že svíčky jsou v horší stavu, a bude je třeba vyměnit. Motorka sice celý rok startovala a fungovala dobře ovšem nyní při startu jedna vynechává a někdy se "uleje"

Vloženo: 15.03.2015
    Uskutečněno: 15.03.2015
  • Výměna regulátoru dobíjení

Regulátor dobíjení časem odejde na každé motorce a bohužel to neminulo ani tu mou stařenku. Asi měsíc jsem zjišťoval možnosti a ejhle - většina firem které u nás prodávají regulátory je mají šíleně drahé. Takže bazarové

Vloženo: 28.02.2015
    Uskutečněno: 28.02.2015
  • Nový lak

V případě dam se roky neříkají a ani neřeší proto o roku kdy se narodila tato dáma pomlčím. Za roky používání utrpěla mnoho šrámů v podobě děr v laku od kamínků, škrábanců od větví a oblečení, mnoho škod od mírných pádů.

Vloženo: 13.02.2015
    Uskutečněno: 13.02.2015
  • Přečalounění sedla

Již delší dobu jsem na internetu viděl motorky s krásným sedlem který tam má výšivku. Uvažoval jsem nad ním ovšem na ebay by to s dopravou vyšlo více než 5000Kč. To se mi zdálo dost na to že výplň sedla zůstane stejná a

Vloženo: 23.01.2015
    Uskutečněno: 23.01.2015
  • Zjištění stavu centrálu

Dnes jsem rozebral centrál, překontroloval tlumič, překontroloval funkčnost nastavení tlumiče a vše vyčistil. Dvacet let to nikdo neseřizoval takže po montáži musím vše nastavit a namazat. Na fotkách chybí gumový dora

Vloženo: 09.11.2014
    Uskutečněno: 09.11.2014
  • Voltmetr

Někdy je potřeba znát informace o napětí v síti takže jsem pořídil vodotěsný voltmetr, vyřezal dírku a zacvakl ho. Jeho napájení není extra pro svícení a extra pro měření proto se jen připojí na + a - a je vyřešeno. Jen

Vloženo: 09.11.2014
    Uskutečněno: 09.11.2014
  • Plány na zimu

Takže stará dáma je odstavená a musím na ní udělat pár fakt velkých oprav a namontovat pár doplňků. Jako první na řadu přijde svaření plastů potom musím opravit dobíjení, poté půjde vše do nového laku a i na nějakou fóli

Vloženo: 24.10.2014
    Uskutečněno: 24.10.2014
  • LED parkovačka a podsvícení budíků

Protože jsem byl s těmito "žárovkami" spokojen v autě (osvětlení RZ a parkovačky již více než 30tisíc Km a policie jen chválila) tak jsem se rozhodl jít s dobou a pořídit tyto "žárovky" do parkovačky a do budíků. Je to ž

Vloženo: 19.09.2014
    Uskutečněno: 19.09.2014
  • výměna oleje

Jedna jediná návštěva ve Freemoto Prostějov a bylo rozhodnuto že olej dám novej okamžitě. Skladem filtr i super olej takže se hodila mašina ven ať mám prostor a šlo se na věc. Jako první při výměně je ta příjemná část

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • montáž kufru

Díky stránkám Motorkáři.cz a jejich inzerci jsem pořídil kufr za více než dobrou cenu včetně plotny. Díky Pichlan nejen ze kufr ale též za hodně příjemný pokec o mašinách. Plotnu jsem přidělal provrtáním původního hl

Vloženo: 23.06.2014
    Uskutečněno: 23.06.2014