Honda NTV 650 Deauville (1998)

Vlastník Carcharot
Vloženo 7.6.2014
Aktualizováno 7.6.2014

Pohodlný cesťák s nízkou spotřebou, spolehlivým motorem, bezúdržbovým kardanem a integrovanými kufry.

První dojmy - Po ujetí cca 300 Km při převozu domů po ose jsou dojmy skoro perfektní, píšu skoro, protože jsem na motorce 1/2 roku neseděl a chvílema jsem myslel že jsem to snad zapomněl :) Jinak s NT 650 naprostá spokojenost, jak po stránce motorické tak pohodlí, atd. Mohu směle doporučit každému kdo nemá potřebu jezdit 200+

Můj vysněný stroj, menší cestovní motocykl s legendárním motorem, takřka ,,nezničitelným" kardanem a integrovanými kufry. Proslulá spolehlivost a pohodlí, spojené s nízkými náklady jak na údržbu, tak i provoz motocyklu ho předurčují ke každodennímu použití na dojíždění do práce a moto výlety po naší republice. Bez obav doporučuji každému, kdo si chce za rozumné peníze užít pohodlí cestovního stroje.

NT 650 jsem si vybral jako náhradu za svoji Yamahu Majesty YP 400, kterou jsem poslal do světa - chyběla mi nádrž mezi koleny :)
Motor NT 650 netřeba představovat, ten zná snad každý, brzdy jsou příjemné, řekl bych ,,předvídatelné", ovladatelnost je i přes počáteční respekt víc než dobrá, stejně jako podvozek, který má vzadu nastavení tuhosti.
Jeden z mnoha důvodů, proč jsem se pro NT rozhodl, bylo po rozmlsání se na Majesty a jejím obřím kufrem pod sedačkou právě to, že NT 650 Deauville má integrované dvě boční schránky, což v kombinaci s top case dává dohromady poměrně slušný objem zavazadelníků při zachování skvělé ovladatelnosti a estetiky.

Protože se jedná o cestovní motocykl, nejlépe je mu pochopitelně na asfaltu, i když ten český jí někdy dost dává zabrat :) Ale i polní cesta jí nedělá výraznější problémy, samozřejmě při uzpůsobení stylu jízdy.

Jinak na cestování i ve dvou je velice pohodlná, spotřebu zatím měřím, ale prozatímní odhad je 4.7 L/100 km.

nobady
nobady napsal 01.05.15 v 12:21

Skvělá motorka,fakt nezmar a držák.Ať slouží! 10 b

holtík
holtík napsal 10.06.14 v 20:26 10b.

Honda je prostě Honda. A tohle je moc hezký cesťák. Přeji krásné zážitky ze sedla tohoto stroje. Jasná deset.

Jakub59
Jakub59 napsal 09.06.14 v 21:04

Moc pěkná. Gratuluju!

kuzmič
kuzmič napsal 08.06.14 v 23:15 10b.

Ááá, pěkná barva...
Takže jsi ji přece koupil...
Gratuluji a brzy na srazu...
10.b.

Carcharot
Carcharot napsal 08.06.14 v 19:02

Díky kluci, dneska dalších 200 ,,okolokomínových" Km a zjišťuju, že mě to baví čím dál víc