Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Deník motorky
Nalezeno 42 záznamů

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015
  • Podzimní do Drnovic...

Na chvilku přestalo prchat, rychlá domluva a setkání s Jirkou na benzínce před Krhovem, po chvilce se přidává KHejml (viděl nás a tak to otočil za náma) a asi aby byl komplet do mariáše, po další chvilce přijíždí "Ladič"

Vloženo: 18.10.2015
    Uskutečněno: 17.10.2015
  • Vinobraní u Jim-Beama

Info se k nám doneslo začátkem září (Virago sraz na Seči), před návštěvou Beskyd proběhla návštěva (nepojedem přeci s prázdnou na oslavy). Sobotní ráno vyrážíme s úderem osmé hodiny ranní abychom za 34min zdolali těch 57

Vloženo: 04.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • Beskyde, Beskyde...

S výrazným předstihem jsme obdrželi a přijali pozvání jako hosté na famózní záležitost : 2x 50, 1x 43 + jedno dvouletý výročí - "logistika" se rozběhla na plné obrátky! ;-) Nálada mého něžnějšího já nebyla taková jako

Vloženo: 30.09.2015
    Uskutečněno: 25.09.2015
  • XV & EN aneb letos podruhé na Seči

Podzimní setkání Yamaha XV & Kawasaki nejen EN a nejen těchto značek, k vidění byly i HD, Guzziny, Suzuki... Páteční srazík za Veselkou "u lízátka", Milda po předešlé zkušenosti pověřen vedením (excelentní (y) díky), v

Vloženo: 21.09.2015
    Uskutečněno: 11.09.2015
  • Taková jedna svatba na Seči (B+R)

Hodně štěstí a pořád spolu, cestou vzhůru nebo dolů, na motorce nebo pěšky a ať pro Vás není nikdy nic těžký ;-) cca 258km na votočku

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 08.08.2015
  • JO!

Byla chvilka, proběhla domluva a jelo se ;-) Těžko říct jestli to byl můj dluh JEMU nebo sobě... Cesta do Švihova docela úmorná - přes 6 hodin, asi 3 objížďky, pár semaforů řídících dopravu kyvadlově a nějaká ta kolon

Vloženo: 04.08.2015
    Uskutečněno: 01.08.2015
  • Velká cena Blanenska v požárním útoku

Po 528-i km předchozí den, to chtělo ještě "nějakou tu trošku" ;-) Splnění povinností dopo a tradá teda trááá dááá na fajce :-DD Šlo jim to docela pěkně, dráha jedna z nejtěžších - asfalt do kopce, pravá dráha asi za

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015
  • Z jihu za PŘÁTELI na sever

Původní, plánovanej záměr nevyšel - domluvit PŘÁTELE, kamarády, známý a vydat se na předem ohlášenej přepad, klíčky od Lady V svěřit PŘÍTELI ať se projede a zatím s pomocí techniky poštípat trochu dřeva u něj na zahradě

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 11.07.2015
  • Muzeum historických kočárů

Nádherný počasí a fajn nálada, zpočátku nic nenasvědčovalo pozdější "mírné rozladěnosti" Cesta na Prostějov byla poprvé přerušena někde u Tuřan - všiml jsem si povoleného úchytu kamerky, zastavit, dotáhnout...někde př

Vloženo: 03.06.2015
    Uskutečněno: 03.06.2015
  • EKOLAND aneb "Šrotík"

Vyřízení neodkladných povinností v Přerově započalo ranním výjezdem do mokra, zamračena a větrna, jak taky jinak Cestou zpět k domovu se počasí famózně vylepšilo (maměnka prozradila to utajované kouzlo - nevyzradím an

Vloženo: 13.05.2015
    Uskutečněno: 13.05.2015
  • NESMYSL

Maměnka pořídila kameru...ach tý slávy Dcerunka využije v zimě na snowboard, o sezóně je naše. Po provedení 2 testů snad tímto dojde k odstranění nedostatků. Ani bych sem ten zápis nedával ale známej mínil, že i pro in

Vloženo: 06.05.2015
    Uskutečněno: 06.05.2015
  • Skoroopáčko

Jako by se zčásti opakoval loňskej podzim, podobná cesta, stejnej scuk s Pajachrem vyšperkovanej bluedrivem kterej svý "fofrklacky" poslal do kopru, přijel na motorce a na "Žehnání" ve Frýdlantu n/O nás přivítala jeho o

Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • 1.Krumlovská

Nádherný počasí a spousta krásnejch motorek

Vloženo: 25.04.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015
  • Za Jim-Beamem do Dolních Dunajovic

Všechno domluvený s předstihem provází zvolna se zvětšující natěšenost. Na poslední chvíli i domluva s Jirkou na sražení se u první benzínky za bohunickým hřbitovem ve směru na Mikulov v čase 12.15 - 12.30. Kolem polední

Vloženo: 13.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Zahajovací s Holy Eagles

Až na počasí SUPER :-DD zima byla ale jen při zastaveních a těch nebylo mnoho, účast předčila snad všechna očekávání - součet strojů se při první zastávce v Dolních Dunajovicích vyšplhal na 55 :-DD Pravda, někteří se p

Vloženo: 29.03.2015
    Uskutečněno: 28.03.2015
  • Štědrodenní Brno - motorek všude plno

Nemusím jmeniny, narozeniny, svátky! Nevěřím v Boha, snad ve vyšší moc ale v co věřím je lidská schopnost! Loni mi tato akcička o vlásek unikla, letos došlo k nápravě a díky počasí (ráno 2,7°C, kolem poledne luxusních 1

Vloženo: 25.12.2014
    Uskutečněno: 25.12.2014
  • Stavebnička

Taková malá stavebnička ;-) Tak došlo na pokračování ohledně dotvoření přídavnejch světýlek + něco k tomu navíc. Použita dvoulinka dostatečnýho průměru, spínací relé z Feldy, dvě pojistkový pouzdra, trocha drátu, cí

Vloženo: 14.12.2014
    Uskutečněno: 02.12.2014
  • Přídavný světýlka

Už je to dost dlouho co jsem si pohrával s myšlenkou ohledně montáže přídavných světel. Jízda v naprostý tmě je sice vzácná ale už jsem ji stihl zažít, stejně tak, jako letošní ježdění za deště. "Být viděn a vidět" začal

Vloženo: 08.11.2014
    Uskutečněno: 06.11.2014
  • Rudka (jeskyně a rozhledna) a Karasín (rozhledna)

Scuk jako povětšinou za "malým Tescem" a Holy Eagles jedem. Asi 2 - 3 drobný "zakufrování", pár kapek (jaký div pro letošek ) až na více než dlouhotrvající obsluhu v Kunštátě na náměstí (obsluhující holčina se druhý d

Vloženo: 05.10.2014
    Uskutečněno: 04.10.2014
  • Budišov nad Budišovkou

Od mé první účasti v Prunéřově do té nynější v Budišově nad Budišovkou uběhl čas jako voda. Letos do slova a do písmene Víkend mimořádně volnej, předchozí domluva s Pajachrem na scuku, vzít pár drobností kamarádům, př

Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 13.09.2014
  • Do české Kanady s Holy Eagles

Na poslední chvíli to dopadlo - JEDU :-DD Domluvné sms s Jarouškem, spich u benzinky kousek od Uni Hobby a společně na scuk se squadrou Holy Eagles. Po "Vídeňce" přes Ivančice, kolem Dukovan do Slavonic, cestou, tank

Vloženo: 01.09.2014
    Uskutečněno: 30.08.2014
  • Jedna ze dvou až tří vyjímek bez deště

Projížďka s maměnkou, chvála Bohu mimořádně bez deště. Trasa : Brno-Slavkov-Kyjov-Bzenec-Kunovice-Uh. Hradiště-Modrá-Buchlovice-Brno V Kunovicích na letadýlka a v Modré nakouknutí do Živé vody

Vloženo: 26.08.2014
    Uskutečněno: 26.08.2014
  • Nakouknutí do "pohádky"

Motovýlet s maměnkou byl radostí převelkou. Nakouknutí do "pohádky", pak skrz velký kapky deště chtělo se nám svézt se ještě. V Litomyšli na památky a pak šupky dupky zpátky ;-)

Vloženo: 07.08.2014
    Uskutečněno: 24.07.2014
  • Motoprůvod Evropy 2

Dal jsem s předstihem avízo kamarádům, maměnku vyzvedl u práce a frrr k "Potrefený huse" u Vaňkovky :-D Pocit, že tam budem zbytečně brzo se vytratil ze značný vzdálenosti. Kamarádi už čekali, trocha focení, občerstve

Vloženo: 23.06.2014
    Uskutečněno: 20.06.2014
  • Nová přední bačkorka

Cesta z Prunéřova v dešti až do Jihlavy (viz článek), šťastný dojezd a očista odložená na volnou následující sobotu. Začalo se pěkně odzadu a ejhle, očista nejen do čista dokončená, když pohled zaparkoval na předním pláš

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.06.2014
    Uskutečněno: 12.06.2014
  • Prunéřov

Cesta docela mazec ale o to víc moc fajn lidi se kterýma se kdykoli rád uvidím nejen na cestě ale i kdekoli jinde! :-DD

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.05.2014
    Uskutečněno: 16.05.2014
  • ŽEHNÁNÍ - Velká Bíteš

8.5. 2014, Státní svátek (Den vítězství), tudíž volno. Počásko tvářící se všelijak, nebude li pršet - nezmoknem Předchozí "zvací" sms s neuvěřitelným předstihem a tak dávám echo kamarádům a známejm a vkládám info i n

Vloženo: 09.05.2014
    Uskutečněno: 08.05.2014