Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 23.06.2014, Uskutečněno: 20.06.2014, Zhlédnuto: 4x

Dal jsem s předstihem avízo kamarádům, maměnku vyzvedl u práce a frrr k "Potrefený huse" u Vaňkovky
Pocit, že tam budem zbytečně brzo se vytratil ze značný vzdálenosti. Kamarádi už čekali, trocha focení, občerstvení a vyrazilo se okolo vystecu, tunelem k Bohunicím, a po "staré" - Veselka - Popůvky - Rosice - Zastávka - Zbýšov - Permonium Oslavany.
Krásně zrekonstruovanej areál, nádvoří během chvilky zaplnily motorky všech druhů, obsahů a značek, čekání na kus žvance a trochu pití děsný ale jinak SUPER!
Užili jsme si místní "atrakce" - lanovou "opičárnu" a sjezd (ten 2x) a pak domů. Cestou nás chytlo pár kapek ale nic hroznýho. Drobná vzájemná chybka v komunikaci, Jens65 se musel stavit pro lupeny na EuroV8 Series v sobotu dopo, maměnka mu je ráda dala, já, jak taky jinak, sloužil. Viděli jsme se o pauze na Céčku, pak se stavil rozloučit a frkotal domů (tentokrát na XJ, Drag prej potřeboval přeleštit), snad si sobotu užil i s paní
No a já se s milovanou po sobotním návratu z okruhu ještě sklouznul do Poličky a z5

muncinana (2) napsal 25.06.2014 v 13:48

To muselo být hustý ,škoda, :´- že to mám z ruky

bowden (1) napsal 24.06.2014 v 14:42

Rád jsem tě poznal a doufám někdy ve společnou jízdu. Proč mě fotí tak starého vedle tebe? Nemá lepší optiku?

funes222 (58) napsal 24.06.2014 v 11:56

Jedním slovem paráda.Snad mi to příště vyjde a budu mít volno,abych mohl jet taky.

Kawadědek (3) napsal 24.06.2014 v 10:55

Pěkně jste si to užili A správné dodržení obsahu fotodokumentace...co bylo k vidění, akce, kamarádi a žrádlo! Sonny, když užs představil maminu - tak prosím Tě Sony, pozdravuj Soničku! ahoj oba Kawadědek

JirkaMetal (1) napsal 23.06.2014 v 21:41

Suprové fotky a supr akce

Raging.bull (0) napsal 23.06.2014 v 21:32

Super foto. Musela to být skvělá akcička!!

Tuareg-Tengai (1) napsal 23.06.2014 v 21:20

bezva den co a zážitky jedna básen

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015