Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 13.06.2014, Uskutečněno: 12.06.2014, Zhlédnuto: 3x

Cesta z Prunéřova v dešti až do Jihlavy (viz článek), šťastný dojezd a očista odložená na volnou následující sobotu. Začalo se pěkně odzadu a ejhle, očista nejen do čista dokončená, když pohled zaparkoval na předním plášti. Udávaný minimální vzorek 1,6mm se rozhodně nekonal, pravda byla v rozmezí 1 - 0,8! Na chvilku mě polilo horko ale jen na chvilku. S řešením jsem musel vydržet do almužny, jinak se to, co dostávám od zaměstnavatele nedá nazvat!
Trocha pátrání, slídění a bylo rozhodnuto, s radou přispěla Irenka a Jiřík XV jimž patří můj veliký dík za tip Dunlop D404F 3x19
Cena docela solidní (díky známejm 2000,- za samotnou bačkorku, přezutí a vyvážení), celá záležitost byla otázkou dvou dnů (od demontáže po následnou montáž).
Tak a teď zbývá zas ofafrně vyrazit a v případných "volných chvílích" ufachčit povedenější stojánek

Tuareg-Tengai (1) napsal 15.06.2014 v 21:21

nojo ono to chce at se zbytečně nedrážděj policisti

funes222 (58) napsal 13.06.2014 v 22:43

Paráda.Už se těším že někam spolu vyrazíme

Raging.bull (0) napsal 13.06.2014 v 17:25

Tak ať dobře slouží . Koukám, dobrý nápad s tím stojánkem

JirkaMetal (1) napsal 13.06.2014 v 12:40

zlaté české ručičky a teď to pojede samo,aj bez nastartovaného motoru

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015