Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník SuperPivis
Vloženo 20.6.2013
Aktualizováno 18.4.2015

Kawasaki zelena na okrese jedina

Motorka koupena od B&B Motorcycles

První dojmy - Prvni vyjizdtka 60 km s prvnim SS v zivote, dlouho netrvalo a nasel jsem si dobry posez. A musim rict ,ze jsem cekal horsi pohodli. Je to 636 ccm takze oziva okolo 8 tis otacek,ale pak se projevi peknym zatahem, do toho se rozezni koncovka od akrapa a perfektni zvuk jak si nasava vzduch,ale to uz nevnimam a ritim se 260 po dalnici a zavodim s leonem FR , ale jelikoz mirne prsi a je to moje prvni vyjizdtka , nechavam ho at si jede. K tomu dest jeste houstne, tak jsem nemohl vyzkouset potencial tyhle masiny a obracim to zpet domu. Takze prvni dojmy mam vic jak pozitivni ,at co se tyce posezu , tak projevem motoru. Ze se mi libi snad psat nemusim , takze az se tady umoudri pocasi tesim se na dalsi vyjizdtku.

Prosel jsem si od jawek, par endur , hornet 600 a ktm 640 supermoto. Takze jsem si rikal ,ze je cas na to abych zase vyzkousel neco jinyho a smeroval jsem k cestovnimu sportu nebo ciste sportu. Nakonec vyhral sport, prece jen to je mensi, ovladatelnejsi a i tak bych asi cestaka upne nevyuzil k jeho ucelu,ale to ss asi taky ne. Takze rozhodovani CBR600RR , R6 , ZX6R. Na litra nebyl cash v tom roce a stavu co bych chtel okolo 05 a vys. Takze procitani recenzi, nazoru a vsemoznych testu, to u me vyhrala ninja a to asi hlavne protoze kazdy rikal, ze je to "nejpohodlnejsi " SS a vubec hodnoceni mela asi nejlepsi z tech vsech a k tomu 37ccm extra . Ktm sem prodal a uz jsem cekal na ten spravny inzerat. Netrvalo dlouho a ukazal se. Rano telefon a vyrazil jsem do 150 km vzdaleneho Lincoln . Barva jakou sem chtel, malo najeto co se mohlo prokazat serviskou a i certifikaty z technickych prohlidek ,ktery se tu musi delat kazdy rok. K tomu zanovni gumy bridgestone battlax jen 1500 km najeto a stejne tak po servise ,lizatko a koncovka od akrapa. Motorka ma najeto 12 500 km a je ve velmi dobry stavu a doufam ,ze to tak zustane a nic se mi nepokazi.
Az s ni neco najezdim ,tak doplnim info jak se motka chova a jak se budu citit po delsim najezdu.

Dalsi vyjizdtka za mnou ,zajel jsem si na Silverstone ,ale jen k nemu , ne primo na nej. Dal cigo a mazal zase zpet k domovu. Pomalu si na ni zvykam a bavi me vic s kazdym dalsim ujetym kilometrem.
Tak 500 km za mnou a uz se zaciname kamaradit trochu vic. Za odmenu dostala padaky. Pokukuju i po tlumici rizeni, zatim se mi riditka rozkmitali jen jednou ,ale nic prijemnyho. Spotreba 7.2 l na 100 km takovou sviznejsi jizdou, coz je dobry bych rekl. Dneska jsem mel prvni krizovku, kdyz jsem predjizdel auto asi ve 160 na okresce a najel jsem na nejakej hrbol, malem me to vykoplo z motorky. Jinak motorka se chova dobre a ochotne vplouva do zatacek, na posez jsem si uz davno zvykl a neni to nic neprijmnyho na vyjizdtky okolo 80 kilaku ,ale ne uplne klidny jizdy.
Delsi vyjizdtku jeste nemam za sebou,ale nebal bych se toho. Zatim bych na ni nevidel moc zaporu,brzdy se dobre davkujou a podvozek drzi motorku na silnici celkem dobre.

rybíz5
rybíz5 napsal 30.03.14 v 21:14

Nemáš to nějak moc zelený Krásná mašina,Kawa je Kawa Fajn sezonu

themasterjan
themasterjan napsal 09.09.13 v 22:25 10b.

Jdi mě z dílny LUXUS !!!Akrap to musí bejt nařez v 15 tisicích

smartin1
smartin1 napsal 25.06.13 v 16:49 10b.