Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Samuel_Gordon
Vloženo 27.1.2013
Aktualizováno 2.6.2013

Váhal jsem, to nepopírám, ale nakonec zvítězil zdravý selský rozum před modním trendem.

Motorka koupena od Ondřej Moučka - naprosto seriózní, vstřícný, ochotný, spolehlivý prodejce a navíc i ještě mechanik

Ducati Monster S4: oproti CBFce se jednalo o starší ročník a není to prostě ideální motka na dlouhé vyjížďky

První dojmy - CBFka mě okamžitě okouzlila svým temperamentním vzhledem, netradiční barvou, kvalitou zpracování všech jednotlivých částí i plastu a hlavně dlouhověkostí motoru. I přes mé prvotní váhání, jsem přesvědčen, že nebudu v budoucnu ničeho litovat.

Motorku bych doporučil pro - pohodovému jezdci, co dokáže ocenit komfort, spolehlivost, pohodlí, prostě vše, co mu tato úžasná mašina nabízí

Doplňky na motorce - nosiče bočních kufrů PL174, nosič Top Case 260FZ, s plotnou M5, prodlouženým předním blatníkem, zadním blatníkem Puig 7127 (prý je na CBF 1000, ale na CBF 600 by seděl asi líp), pod sedlem má od baterky vyvedenou CL 12V nabíječku. Sada 3 velkých kufrů (2x boční E360 - 1x horní E 460 s brzdovým světlem) a držák navigace a má hlavní stojan.

Tak už jme spolu něco najeli a musím říct, že tak pohodlné a po všech stránkách ideální svezení jsem dlouho nezažil. Nijak ji nehoním, hezky pijánko a pohoda, ta mi jezdí pod 5l, což je super. Před prodejem ještě prošla servisem v Německu, já nechal jen vyměnit olej a nic dalšího nepotřebuje. Je naprosto spolehlivá a s kufry má spoustu úložného prostoru, přičemž na výkonu se to nijak neprojevuje. Pokud někdo váháte do čeho skočit, CBF 1000 bude vždy dobrou volbou.

Samuel_Gordon
Samuel_Gordon napsal 24.05.13 v 00:08

Martycok
Martycok napsal 27.02.13 v 17:34 10b.

Ahoj. Pěkná a něco mi připomíná tak aˇpěkně jezdí a bez poruch.

Blackhand71
Blackhand71 napsal 18.02.13 v 19:31 10b.

Dobra volba .A hlavne opatrne.

istonbike
istonbike napsal 27.01.13 v 17:43 10b.

Skvělá volba...univerzální,praktická,silná a krásná litrová CeBéeF taky jsem na ní na inzerci koukal přijmi 10b s přáním krátké zimy na vyřízení papírů a potom hned hurá do sedla