Blata 125 Enduro (2012)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

Karči
Karči napsal 03.09.17 v 19:33

Ahoj,koupil sem Blatu enduro pro syna a teď se vyskytl problém. Když ubere plyn zůstávaji vysoké otáčky. Nevíte někdo co by to mohlo bejt za problém? Díky Karči

terez_v
terez_v napsal 05.09.14 v 19:40 10b.

Vidím že další "blaťák", posílám 10

ZutroCz
ZutroCz napsal 18.04.14 v 10:47 10b.

Přeji mnoho šťastných a klidných kilometrů bez nehod.

justyn
justyn napsal 25.12.13 v 11:33 10b.

Super popis Hodně štastných km v sedle At se daři a posílám10b

vldouš
vldouš napsal 27.11.13 v 12:30

Vymazlenej strojek to za mých náctiletých let jsme byli machři, když jsme měl bouranou dvacku z Itálie Tohle je jinej level.

A´t slouží

Quito
Quito napsal 13.01.13 v 19:34

Ahoj, chtěl bych se zeptat jek by si ohodnotil blatku vím , že když máš obě 125 tak asi dobře :D , já teď přemýšlím nad koupí ojeté Blatky tak jsem se chtěl zeptat jestli je údržba náročná a jak se zdá spolehlivá ,protože je Blatka v téhle kategorii pro mě asi nejlepší motka předem děkuju.

125Marek napsal 07.01.13 v 23:29

Zdar Quito, nevím od koho čerpáš zdroje, ale měla být Totiž zkoušeli chladič oleje. Motor je původně dělaný do kapotovaný 125, kde byl usměrněný proud vzduchu, a tak se mohla chladit převodovka. Jenže u BXE ani u BXM tomu tak není, a olej se tudíž hřeje a musí se tam dávat 20W50... Olejový chladič by snížil opotřebení motoru při letních teplotách a pomalé jízdě v terénu, kde se vše nadměrně hřeje. Ale je to jen ve fázi vývoje. My jsme to měli prý otestovat ale nakonec z toho sešlo, lebo při pádu, který bude hooodně, by se mohl urvat a co pak s tím cca 200 km od Blanska

Quito
Quito napsal 07.01.13 v 22:16

Čau, nevím jestli neřeknu blbost ale někde jsem četl ,že prej údajně měla být vodou chlazená je to pravda díky.

Quelestimo
Quelestimo napsal 06.01.13 v 20:02 10b.

125Marek napsal 13.12.12 v 18:58

jj díky Zatím je v garáži a čekáme, až bude hodně sněhu a začneme dělat i s touhle Blatkou blbosti

Mistr.X
Mistr.X napsal 12.12.12 v 20:46 10b.

Tahleta barevná kombinace se Blatě moc povedla Ať slouží

125Marek napsal 10.12.12 v 17:47

To není koblížek jako koblížek...

Sagitárius
Sagitárius napsal 09.12.12 v 20:20 10b.

Moc dobré hodnocení motorky, obzvlášť figuru "koblížek na silnici" bych někdy ráda viděla naživo každopádně 10 b, za motorku a hodně užitečných informací

Alexanderovic
Alexanderovic napsal 06.12.12 v 16:10 10b.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 05.12.12 v 17:15 10b.

Tak tohle je hukot jako...
Však jsem jí viděl na stránkách Blaty a říkal jsem si,kdo bude ten šťastný a koupí si ju Ale že to budete vy dva,to by mě ani ve snu nenapadlo
Nicméně ať ti slouží bez poruch.Žádné problémy z volnoběžkou a hlavně s nešťastným zapalováním 10b

Martic napsal 04.12.12 v 22:04

wáca: Já to zas docela chápu. A hlavně má Marek ještě 2 mladší sourozence - motorkářské nadšence, což z článku možná není moc zřejmé. Takže myslím, že oba stroje využití rozhodně najdou . Jinak, vyjet bychom společně rozhodně mohli .

Martic napsal 04.12.12 v 21:35

wáca
wáca napsal 04.12.12 v 19:04 6b.

trošku nechápu, ale budiš ...Martice taky znám, tak až někam pojede klidně se přidám

Martic
Martic napsal 02.12.12 v 17:22 10b.

Bomba !!! Hlavně ten první odstavec mě totálně dostal . Skutečně lepší příběh by snad ani nešel vymyslet . Myslím že dceruška se vadařila a snad zdědila po mamince a tatínkovi jen samé kladné vlastnosti . Trochu se bojím, aby nebyla hyperaktivní, takže si jí držte pěkně na uzdě

Jinak, celkově je to výborná recenze se vším všudy . Sepsání muselo dát hodně práce.

Nezbývá než popřát mnoho bezstarostné zábavy v sedle bez jakýchkoli problémů a haldu najetých kilometrů. Tiše vám závidím a těším se až tuhle holčinu uvidím naživo .

Milan1963
Milan1963 napsal 02.12.12 v 10:00 10b.

Parádní popis, dobře jsem si početl! Je vidět, že máš Blatu v srdci. Přeju mnohé další spokojené kilometry s oběma Blatami! No a 10 bodů je samozřejmostí.