Blata 125 Enduro (2009)

Vlastník Hlavis-junior
Vloženo 8.7.2012
Aktualizováno 6.4.2020

Blata 125 BXE super motorka se super výkonem :D na 4takt opravdu s přehledem zvládá Blátitý Terén :D po první jízdě jsme se do ní zamiloval...

První dojmy - Futuristická motorka velmi poruchová Už bych to nikdy nechtěl Nákup 42k - 2 roky investice 35k - prodej 32k.

Blata 125 BXE : Po první jízdě jsme se do ní zamiloval .. Jak vzhledově tak jízdními vlastnostmi i motorově :D Od 6500 otáček trhá ruce :D Už bych ji nikdy nevyměnil.. Její podvozek je vyborný , až mě překvapilo co český ručičky umějí vyrobit :D

Pár fotek jak jsme jezdili :D Jinak na obrazku Suzuki Dr 125 -Blata 125 BXE a čína

Najeto na Blatce 500km.. Po 300km jsme měl první problémy ... Musel sjme koupit nový Bezokrouškový řetěz a drzhý problém byl že předchozí majitel upravoval zadní blatník a ja ho prodřel :) Vše se dalo opravit :D ale u mě má Blata pořád 10 bodů :D

Tady jsme si s kámošem koupili nové Blástry Ufo-plast Alu :D cena 1200kč ..
Pěkná cena Sleva z 2100kč na 1200kč..
chceš je :D tak tady... http://www.moto-ufo...rev-!AKCE!,1425.html
Na Blatku pasují :)

PO 600km se mi vysrala volnoběžka.. :( předchozí majitel si ji nenechal yvměnit aporoto je tam pořát original volnoběžka.. V servisu yb mě stála výměna 3000kč doma jsme to zvládnul za 1490kč :D

Tak po dalších asi 200km jsem motorku boužel zase rozbil :/ Prasknul mi Půlměsíček na Wape :)
oprava 50kč a 1hodina :) celí jsem to zalepil a už to nic nudělá :) asi o bylo tím že jak sjem dělal volnobežku taks e povolilo Wape a zlomilo půlměsíc :)

Hlavis-junior
Hlavis-junior napsal 14.10.14 v 18:52

volnoběžku jsme dělal 4krát takže se máš pravo bát :D

basejezek
basejezek napsal 05.05.14 v 00:05

Pěkná :) Té volnoběžky se bojím, ale tak snad to už předchozí majitel udělal :D :D Hodně šťastných km přeju :) Jo a 10 bodů, jako vždy u Blaty :D

ZutroCz
ZutroCz napsal 24.11.13 v 12:59 10b.

10 Bodů pro moto-bratra :D Taky přeji hodně ujetých KM bez komplikací.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 10.08.12 v 23:08

Přeji mnoho kilometrů bez závad a pádů.Posílám 10b.

Martic
Martic napsal 11.07.12 v 20:42