Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník Nimeth
Vloženo 20.8.2012
Aktualizováno 14.7.2014

Můj první litr. Konečně to, na co jsem čekal. Prostě Zx10r !

První dojmy - První dojmy byly překvapivé. Nevěděl jsem co mám čekat a to byl trošku šok. Ale člověk rychle a rád zvykne na něco takového. Na první dojem mi přišli brzdy velice silné, naproti tomu, co se říká...

S motorkou se teprve seznamuju, takže zkušenosti apod. teprve přijdou. Ale první dojem je skvělý. Tahá skvěle, na každou rychlost ( rychl. stupeň ) se zvedá na sebemenším hrbolku i když jedete přes 200. Prostě pořád se musíte hlídat, protože je přední kolo nahoře. Ovladatelnost výborná, brzdy taky dobré ( bez ohledu na to, co se říká ). Já vím, že by třeba na okruku na delší jízdu by nebyly nejlepší, ale i na tu nejdravějš jízdu po našich cestách bohatě stačí ! Do budoucna přemýšlím o Power Commanderu, laďáku apod.

2.9.2012

S motorkou jsem se už trošku seznámil a najezdil pár stovek kilometrů ( přibližně 600km ). Se vším jsem spokojený, samozřejmě až na spotřebu, která se při rychlé jízdě šplhá dost vysoko a aby si člověk pořádně zajezdil s plnou nádrží, tak to by musela být tak dvojnásobná, aby se vyblbnul. Ale naštěstí jsem se nikdy nezajímal o spotřebu - Zx10r, jsem si rozhodně nekoupil proto, abych šetřil benzín na dopravě

Podvozek je pevný, dobře drží, ale jsem hodně rád, za tlumič řízení, který je asi u takovéto motorky nutnost...Výkon už neví, kde ještě by se mohl projevit a tak to s člověkem při plném plynu ve vyššík otáčkách a při přeřazování, hrbolech, horizontech apod. dost cloumá. Tlumič řízení to naštěstí s větší části vychytává. Při koupi jsem si říkal, že bych ho ani nepotřeboval, ale teď vím, že jo

Dlouhá jenička mě fakt baví. Bezmála 170km/h - kde jste jedna dvě. A když povolíte plyn, tak motor zase sám úžasně brzdí.
Brzdy se mi zdají dobré. Vždycky to může být lepší, ale tak jak to je, tak je to v pohodě.
Posed je dobrý ( měřím 192cm ) a v pohodě se vejdu. Na deší cesty jsem si zatím ještě nezvykl, protože moje ruce trpí Ale tak to je problém spíš našich cest, že musím před těma korytama na cestě vždycky tak brzdit a tak to musí držet všechno pořád ruce.

17.10.2012

Tak se nám sezóna blíží ke konci i když říkám, že motorka je celoroční záležitost, tak ze supersportem to na sněhu přece jenom není to pravé Najezdil jsem poměrně hodně ( si myslím ) na to, že jsem jezdil od srpna. Tak to může být kolem 2 000km. Kilometry proježděné skvěle, čas strávený taky skvěle, jen pěněženka je o dost lehčí, protože spotřeba je při sportovní jízdě znát S motorkou jse velice spokojený, už rozumím co mám po motorce chtít a co chce ona po mě. Je to perfektní žihadlo

Další dojmy doplním později až bude více nalítáno.

Výbava sériová.

eldži
eldži napsal 05.11.12 v 15:19 10b.

Parádní střela...podporuju zelenou...

Lambino
Lambino napsal 02.09.12 v 20:49

Určitě se ve Zlíně potkáme... Dávám 10 a přeji hodně hezkých kilometrů s tímto ďáblem

DonyR1
DonyR1 napsal 24.08.12 v 18:59

vítej v klubu at to líta

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 22.08.12 v 11:05

Krásná zelená motorka. Dávám 10 bodiku. Ať to lítá bez problémů klínem jen dolu.

dom182
dom182 napsal 20.08.12 v 16:38