Honda NC 700X (2012)

Vlastník keto
Vloženo 19.5.2012
Aktualizováno 19.2.2021

Praktická motorka za dobrou cenu. Vhodná na každodenní ježdění do práce i na výlety.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Velmi dobré.

Suzuki DL 650 V-Strom: Vyšší pořizovací cena o 60tkč.

První dojmy - Motorka mi padla do ruky i do oka, jízda je pohodlná a bez záludností, dobře se vodí do zatáček a je obratná i do města. Horší stav některých naších cest ji nevyvede z míry. Nízko otáčkový motor má dobrý zátah již od nízkých otáček. Brzy zasahuje omezovač otáček, třeba si na to zvyknout a včas řadit.

Motorku bych doporučil pro - Moto vhodné pro začínající jezdce, pro pohodáře a výletníky co nemají závodnické sklony. Dále pro ty, co potřebují nenáročného pracanta s nízkými provozními náklady.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi Givi, zadní kufr a boční kufry Givi, padáky SW-Motech, držák navigace, zásuvka 12V na řídítka, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, zadní blatníček a prodloužení předního blatníku, svod LeoVince, Scottoiler eSystém, hlavní stojan, sedlo Shad.

Zatím jen dojmy z testovací jízdy. Motorka s dobrým tahem od spodku na pohodovou jízdu s nízkými provozními náklady a vyšší světlou výškou a pohodlným posedem, dobře ovladatelná. Přesně něco takového jsem hledal.
Tak už je doma a padlo prvních 500km,dojmy veskrze pozitivní, mašinka na pohodové ježdění, podvozek komfortní, brzdy dostatečné(verze bez ABS).Do zatáček se vodí sama, nezáludná, motor táhne pěkně odspodu, na hrbech jsem ocenil vyšší světlou výšku, železniční přejezdy dává bez ubrání plynu.
Dnes jsem namontoval vyšší plégo od Givi a dal s ním 160km, je to fajn, méně mušek na přilbě a i jízda vyšší rychlostí 140-150km/h je v pohodě, proud vzduchu mi netřepe s hlavou.
Do těch 160km/h to má tah a vzhledem ke 35kW i slušnou akceleraci, pak už to vadne, ale vyleze až na 180km/h. Údaje o rychlosti jsou tachometrové, reálně to bude tak o cca 10km/h méně.

wsbk
wsbk napsal 01.01.16 v 13:40 10b.

M_a_c_e_k
M_a_c_e_k napsal 18.09.14 v 06:45 10b.

..profil plný kvalitních informací a vychytávek.. to já rád..

toša.
toša. napsal 20.03.14 v 07:36 10b.

pěkná strojovna

context
context napsal 04.01.14 v 19:18 10b.

pěkna honda dávám 10b

Geodet
Geodet napsal 26.10.13 v 22:06 10b.

Zdravim našeho NC guru.