Triumph Street Triple (2008)

Vlastník Blueskye
Vloženo 20.3.2012
Aktualizováno 7.1.2022

Deník motorky
Nalezeno 31 záznamů

• Polsko a SK 2021

Tak po ochutnávce Tater z polské strany padla volba více to prozkoumat z druhé strany a vyplatilo se, hlavně díky tomu, že vyšlo nádherné počasí v úterý po práci směr Hradec nad Moravicí - ráno nafotit zámek a zahrady,p

Vloženo: 13.09.2021
    Uskutečněno: 07.09.2021
  • Slovensko 2021

s kamarátom na Slovensko, čo iné v dobe covidu 5 denní výlet za krásami a intenzivní kurs slovenčiny fungoval intercom, tak paráda, úplně jiné ježdění trasa spodem - přes Břeclav a na SK - chtěli jsme zkusit tu slavno

Vloženo: 13.09.2021
    Uskutečněno: 24.08.2021
  • Slovinsko 2021

Pozdně jarní (teplotami určitě) byl první letošní zájezd za Lipicány. To byl původní záměr, ale nakonec - když už tam jsme tak blízko, bylo by škoda neprotáhnout to až k moři na nejzápadnější výspu Slovinska do městečka

Vloženo: 31.05.2021
    Uskutečněno: 26.05.2021
  • Istrie a slovinské zatáčky na otočku

Ve středu kontakt, ve čtvrtek ráno realizace :-D . Vyjíždíme v 7 ráno, přes Alpy po okreskách se prý pokochat, večer nám to pak chybí. Chorvatské hranice překračujeme v 11 v noci, svítí mi snad už i oči. Na zapadlém př

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 10.09.2020
  • Rumunsko potřetí

Opět Rumunsko, korinavirus omezil výběr lokalit, ale nevadilo. Krasna příroda, a za 4 dny dovolené 9 dni volna. Najeto 3348 km.

Vloženo: 14.07.2020
    Uskutečněno: 04.07.2020
  • Rumunsko 2020

Letos je celý rok jakýsi divný, ach ta doba koronavirová.., a tak nebylo moc na výběr kam, padla volba znovu na Rumunsko. Ale nelitovali jsme, je tam pořád co objevovat. Krásná země, stále ještě s neporušenou přírodou,

Vloženo: 13.07.2020
    Uskutečněno: 04.07.2020
  • Podzimní SK

Pořád "pasu" po nějakém menším výletu a hle - jeden se zde objevil- jak se hodí pondělní svátek 28.10. !! Domluveno a v so (já už v pátek) vyrážíme v počtu 5 ks. Dle YR.no počasí jak malované, bohužel jim vyšla ponděln

Vloženo: 29.10.2019
    Uskutečněno: 26.10.2019
  • Nejbližší lyžařská centra v létě

Tři dny volna, tak něco přihodíme a máme časoprostor na menší výlet. Chtěli jsme jen tak, ale nakonec z toho bylo objíždění a návštěva lyžařských středisek, kam se jezdí v zimě od nás nejblíž lyžovat. Hochkar, Lackenhof

Vloženo: 10.07.2019
    Uskutečněno: 05.07.2019
  • 2019-cíl : pobřeží Baltu

Ač tomu zprvu vůbec nic nenasvědčovalo, mini dovolená se nakonec vydařila. ------------------------------------------------------------ Ve středu vůbec není jisté zda vůbec nějaká bude, ptž prší a prší..Přestane až dr

Vloženo: 26.05.2019
    Uskutečněno: 22.05.2019
  • Polsko 2018 aneb jak jsme se na přechodu v Uble otočili

Cílem byly slovensko-polské Poloniny, Solina jezero, Dukla, pak Krakow. Je to nádherné historické město. Cestou zpět jsme nevynechali Osvětim. Jeli jsme přes Oravu, pak krásné zatáčky dolů k Lipt.Maře (silnice 584 zo

Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Route Grandes Alpes

Tak jsem se jela zase po nějaké době "načichat" vůně alpských luk - jinak to nazvat nejde - prostě to nej z Alp. :-D Déšť jsme si vybrali cestou, na rozježdění Passo di M. Giovo a Stelvio ještě v dešti, ale pak už bylo

Vloženo: 07.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017
  • Rumunsko podruhé

Skoro není kam jezdit, tak proč ne znovu Rumunsko. A opět nezklamalo. Najeto necelých 3500 km, a taková ta klasika : hřbitov Sapanta, "chrámy" (asi dotuje EU) Barsana, nějaké ty kostelíky a kláštery, bahenní sopky,

Vloženo: 30.05.2017
    Uskutečněno: 21.05.2017
    Tachometr: 42000km
  • Podzim-Náměšť nad Oslavou

Žádný km, ale jen se mi ty fotky líbí, tak je sem dávám.. Krásný den, sluníčko vysvitlo, listí klouzalo hned pod botama, když se slejzalo z motorky, ale kastelán byl tak hodný a dovolil otevřít bránu a vjet na nádvoří..

Vloženo: 22.10.2016
    Uskutečněno: 22.10.2016
  • Korsica 2016

Sice až na podzim, ale přece ! Moře ještě teplé, zatáčky nikam neutekly, mám jich vybráno na 5 let dopředu, krásná příroda, super poježdění (někdy až moc, že člověku zatrnulo v kostech), celkově nejnáročnější jezdecky,

Vloženo: 26.09.2016
    Uskutečněno: 17.09.2016
  • Maroko 2016

Měla to být motoakce, ale nějak se to zvrtlo - tedy pro mně. Před letištěm v Marrakéši na mne čekala Honda Tornádo, což s mojí výškou nešlo, a tak jsem vzala zavděk skůtrem Kymco 125.. takže všichni jeli na velkých moto

Vloženo: 09.03.2016
    Uskutečněno: 08.01.2016
  • Řecko

najeto 4347 km, cíl : kláštery Meteora, ale než jsme se k nim dostali, viděla jsem kus ze zemí, kde se čas posouvá + 1 hod.

Vloženo: 14.06.2015
    Uskutečněno: 04.06.2015
  • Montenegro a na skok do Albánie

Balkán na závěr sezóny. Mostar, Medzugorje, vodopády Kravica, Dubrovník (mezitím pokus o Sv.Jure nad Makarskou, ), a pak už MNE - Nikšič, Skadarsko jezero, koupačka Sv.Stefan, , taky na skok do Albánie mrknout jak buduj

Vloženo: 28.09.2014
    Uskutečněno: 20.09.2014
  • Itálie, Francie, Švýcarsko..

A zas ty passa !! Déšť, na Stelviu sníh, v Livignu ohňostroj a -3°C ráno ve stanu , ale v cíli naší cesty pod Mont Blancem a na Col de Iseran nádherné počasí, opravdu naprosté azurro, takže nelituju námahy a utrpení, t

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 14.08.2014
  • Turecko

to nej za 10 dní najeto 5868 km, smršť ... od Calafatu přes Tróju, riviéru, Akropoli, Efes pak do Pammukale a dál na východ na Kapadokii, tam otočka na západ a přes Ankaru do Instanbulu a domů... pozor na rychlost,

Vloženo: 03.06.2014
    Uskutečněno: 22.05.2014
  • do Mostaru a zpět

Závěr léta - že by na jih do tepla ?? kdepak, ani nápad ! prší, lije, mrholí... ale abych jen nenadávala, pár dní bylo i hezkých. takže : z Vyššího Brodu přes Mangart, Plitvičky, opuštěné letiště u Bihače, Predjamski

Vloženo: 16.09.2013
    Uskutečněno: 06.09.2013
  • Romania tour

Rumunsko - řečeno slovy klasika : já se tam vrátím... to, co jsme viděli bylo Sedmihradsko a ne Rumunsko !!! nedá se nic dělat, musím tam znovu !! v sobotu poo samostatný přesun do Slovenského ráje, kde se sleze rumun

Uskutečněno: 21.07.2013
  • Jeseníky

víííkend-hurá akce , návštěva kláštera na Hoře Matky Boží u Králík, spaní v minizoo na Rejvíze, kam jsme dojeli s kolegou Jawistou mírně promočeni, neb nás chytnul déšť, no a druhý den pomalý přesun k domovu. ale i ta

Uskutečněno: 05.07.2013
  • Rakousko, Slovinsko, Itálie

GG,Triglav ..jezero Bled, Nockalm.. 1800 km all v osm ráno vymyslím a večer v šest vyrážím... kolegové čekají v Pasohlávkách kam to mám kousek, takže seznamovací véča a druhý den ráno vyrážíme. tradiční nocleh u paní Em

Uskutečněno: 13.06.2013
  • Podzim na Vysočině

škoda veliká, ale už je tu podzim.. ještě využít posledních pár krásných dní, takže příchod z práce a hurá do sedla ! nedaleko od domu, a přitom je člověk jak v jiném světě :-DD

Vloženo: 07.10.2012
    Uskutečněno: 02.10.2012
  • Passa, Laga, azurro...prostě Itálie.

Na závěr sezóny jsme se streetem vyrazili na delší cestu, cílem bylo Lago di Garda přes Maria Zell, olympijskou Cortinu di Ampezzo do Riva del Garda. Ubytování pár dní s ježděním po okolí, cestou zpět přes Madonna di Cam

Vloženo: 22.09.2012
    Uskutečněno: 15.09.2012
  • Malé putování po krajích českých

Mácháč s výstupem na Ralsko, Děčín, Hřensko, vyhlídka Belveder, prostě taková letní dovča zakončená Sosnovou ( Mogul Moto Day) - mimochodem super, až na to vedro :-( ten den padl teplotní rekord v Čechách 40,4 ° C !!

Vloženo: 22.08.2012
    Uskutečněno: 15.08.2012
  • opět škola - Sosnová Česká Lípa

malá dovča spojená s prospěšnou akcí parádní ježdění a další trénink krizí nanečisto ...a opět neskutečné vedro jako v Mýtě asi to má být trénink i kardio :-))

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 24.07.2012
  • a jdeme do "školy" Vysoké Mýto A1 Race

výlet + nové poznatky a zkušenosti, které jinde nanečisto nezískám a taky - proč si nezkusit okruh, že ?

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 05.07.2012
  • Rutan

montáž padáků, byl to boj, ale nakonec jsme vyhráli

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • Motoslet

skoro dámská jízda, ale ok

Typ: Sraz
    Vloženo: 27.06.2012