Triumph Street Triple (2008)

Vlastník Blueskye
Vloženo 20.3.2012
Aktualizováno 7.1.2022

Vloženo: 13.07.2020, Uskutečněno: 04.07.2020, Stav tachometru: 65900 km, Zhlédnuto: 19x

Letos je celý rok jakýsi divný, ach ta doba koronavirová.., a tak nebylo moc na výběr kam, padla volba znovu na Rumunsko. Ale nelitovali jsme, je tam pořád co objevovat.
Krásná země, stále ještě s neporušenou přírodou, kde louky voní a kde čas plyne pomaleji..
Vyrazili jsme v sobotu 4.7. a za 4 dny dovolené pořídili 9 dní volna.
Kontroly moc nebyly, jen při vstupu z Maďarska do Rumunska pobíhala paní mezi auty a přikládala k čelům pasažérů teploměr, pak klasika pasovka. My v tom vedru popotlačovali své motorky. Zdržení cca 1/2 hodiny. Cestou zpět nic, jen při vstupou do Hungarie koukli na pasy. Pak už průjezd naprosto volný.
Takže jsme si krásně pojezdili, nebylo moc lidí, ubytování bez problémů, já říkala, že není potřeba s sebou tahat kempovací věci.. Jen jednou jsme zmokli, cestou domů jsme noc a bouřku přečkali v penzionu a ráno bylo bez deště.
Takže naprostá spokojenost, motorka šlapala jak hodinky, aby ne, když dostávala plnotučné mléko
Najeto 3348 km, celkem náklady 10 000 Kč

• Polsko a SK 2021

Tak po ochutnávce Tater z polské strany padla volba více to prozkoumat z druhé strany a vyplatilo se, hlavně díky tomu, že vyšlo nádherné počasí v úterý po práci směr Hradec nad Moravicí - ráno nafotit zámek a zahrady,p

Vloženo: 13.09.2021
    Uskutečněno: 07.09.2021
  • Slovensko 2021

s kamarátom na Slovensko, čo iné v dobe covidu 5 denní výlet za krásami a intenzivní kurs slovenčiny fungoval intercom, tak paráda, úplně jiné ježdění trasa spodem - přes Břeclav a na SK - chtěli jsme zkusit tu slavno

Vloženo: 13.09.2021
    Uskutečněno: 24.08.2021
  • Slovinsko 2021

Pozdně jarní (teplotami určitě) byl první letošní zájezd za Lipicány. To byl původní záměr, ale nakonec - když už tam jsme tak blízko, bylo by škoda neprotáhnout to až k moři na nejzápadnější výspu Slovinska do městečka

Vloženo: 31.05.2021
    Uskutečněno: 26.05.2021