Triumph Street Triple (2008)

Vlastník Blueskye
Vloženo 20.3.2012
Aktualizováno 7.1.2022

Vloženo: 13.09.2021, Uskutečněno: 24.08.2021, Stav tachometru: 77050 km, Zhlédnuto: 19x

s kamarátom na Slovensko, čo iné v dobe covidu
5 denní výlet za krásami a intenzivní kurs slovenčiny
fungoval intercom, tak paráda, úplně jiné ježdění
trasa spodem - přes Břeclav a na SK - chtěli jsme zkusit tu slavnou Pezinskú Babu - kdyby tam byl slušný asfalt, tak ano, ale už tam nemusím. Pak Nitra kalvária, Banská Štiavnica, Zuberec, Liptovská Mara, Zakopane, Murzaszichle, Vyšné Ružbachy, Stará Lúbovňa hrad, Bardejov mesto a kúpele, Levoča, Zázrivá, Knin - socha Ježíše, a na závěr slovenský orloj Stará Bystrica a domů . Jeli jsme Zuberec, Harmanec , Donovaly, a jiné vyhlášené trasy se zatáčkami.

najeto 1600 km

Guga (72) napsal 15.09.2021 v 20:32

Ozaj pekný kurs

• Polsko a SK 2021

Tak po ochutnávce Tater z polské strany padla volba více to prozkoumat z druhé strany a vyplatilo se, hlavně díky tomu, že vyšlo nádherné počasí v úterý po práci směr Hradec nad Moravicí - ráno nafotit zámek a zahrady,p

Vloženo: 13.09.2021
    Uskutečněno: 07.09.2021
  • Slovinsko 2021

Pozdně jarní (teplotami určitě) byl první letošní zájezd za Lipicány. To byl původní záměr, ale nakonec - když už tam jsme tak blízko, bylo by škoda neprotáhnout to až k moři na nejzápadnější výspu Slovinska do městečka

Vloženo: 31.05.2021
    Uskutečněno: 26.05.2021
  • Istrie a slovinské zatáčky na otočku

Ve středu kontakt, ve čtvrtek ráno realizace :-D . Vyjíždíme v 7 ráno, přes Alpy po okreskách se prý pokochat, večer nám to pak chybí. Chorvatské hranice překračujeme v 11 v noci, svítí mi snad už i oči. Na zapadlém př

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 10.09.2020