Jawa Přestavba (1984)

Aktualizováno 26.10.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

Targus
Targus napsal 13.10.20 v 19:36 10b.

Naprosto skvělý stroj.
Něco podobného jsem "dopostavil" synovi. Byl jsem čtvrtý v pořadí a podařilo se mi to konečně zdárně dokončit a rozjezdit.
Bohužel než jsem to dodělal (trvalo mi to i s lakem rok) klučina z toho vyrostl.

Takže se moc nepovozil.

A začali jsme dělat na dalších pekelných strojích...

Matesbiker
Matesbiker napsal 05.03.19 v 12:30 10b.

Krásnej kousek

twinrider
twinrider napsal 14.01.17 v 16:22

Krásná práce, takovej příběh žádná motorka nemá.

LadaMacek napsal 05.05.13 v 22:58

Díky za uznání kluci. Moc to pro mne znamená.

MartyBar
MartyBar napsal 15.12.12 v 22:13 10b.

Super!! Muj strýc postavil tak v roce 1980 něco dost podobného pro bratránka který je o 6let mladsi nez já. Toho to neuchvatilo a tak motorka lezela nejaký čas ladem. Když mi bylo asi 13 tak jsem se začal o ni zajímat. Byla sice stavěná pro 6ti letého kluka takže na mě už malá ale naučil jsem se na ní rozjíždět a řadit. Vyrůstal jsem bez otce a strýcovi syny to nezajímalo. Strýc tedy vzal "do parády" mne a stali jsme se spolu dost blízcí. Naučil mě základy oprav vozidel a pár dalších užitečných věcí . Bohužel začátkem 90tých let nepřežil zákeřnou nemoc. Zažil ale mého prvního Japonce a myslím že kdyby dnes byl mezi náma tak by ze mě měl radost. Často na něj myslím... Tak když už mluvíme o těch příbězích tak přidávám ten svůj a 10bodů!! Martin

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 16.11.12 v 09:48 10b.

Pekna prestavba, neco podobneho jsem mel take v planu. Bohuzel na na vic jak 20 let jsem se k tomu nedostal. Meli jsme podobne napady s diskama kol Davam 10 bodu

Pechyjo
Pechyjo napsal 11.04.12 v 22:07

To se musí uznat, krásná práce českých ručiček.
Tvořím taky něco podobnýho pro mého synka (viz na mém profilu), tak doufám že si toho bude vážit alespoň z poloviny co ty
Práci tvého taťky musím ocenit desítkou

mikelee
mikelee napsal 22.03.12 v 19:20

Nádherná věcička a musím uznat že tvůj táta byl fakt šikovnej
Tady tomu stroječku se nemůžou rovnat žádné dnešní mini-číny a jim podobné spíchnuté horkou jehlou
Samozřejmě dávám 10 b.

giom
giom napsal 05.01.12 v 08:55

Protože vím, co to dá za práci a sám jsem přestavoval až v dnešní době, a to jako ryzí amatér, dokážu ocenit dílo "kolegy cvoka", kterej nehledí na peníze a čas a chce něco pro někoho dokázat a tím mu udělat radost. Krásná práce a gratuluji. Taky ten nahoře mohl trochu počkat.
Zdravím "nahoru" autora díla a musím hodnotit za 10.

LadaMacek napsal 10.09.11 v 20:45

Jasná páka,tohle zůstane v baráku.

Milanosor
Milanosor napsal 02.09.11 v 11:20

V dobach minuly - uctihodny vykon. Doufam, ze tenhle kousek zustane i dalsi generaci porad v rodine.

Courier
Courier napsal 01.09.11 v 21:27

pěknej kousek

LadaMacek napsal 01.09.11 v 16:52

Díky,provedeno...

Dante76
Dante76 napsal 01.09.11 v 07:40

pěkná stavba. komu čest tomu čest. jen když ji stále vlastníš tak si změň nastavení na aktuální. je jedno že zrovna stojí v obejváku, když vrčí a navíc u tebe

Janekžid
Janekžid napsal 31.08.11 v 21:07

klobouk dolu no jak se rika jo šikovne česke ručičky motorecka je unikat davam 10b

LadaMacek napsal 23.08.11 v 16:30

Díky za uznání kluci,každýho komentáře si vážím.

jeryk
jeryk napsal 23.08.11 v 12:59

Všechna čest, je to nádherný stroj. Opravdu jen na projíždky v horkém letním slunci, ty chromy by se krásně odrážely ve sluníčku . Jasných 10/10.

skodovak
skodovak napsal 23.08.11 v 11:47

Krásná motorečka, tvůj táta byl šikovnej Jen s jedinou věcí musím nesouhasit, dvoutaktu víc škodí když stojí než když se s ním (mírně a přiměřeně) jezdí. jasných 10b

guzi76
guzi76 napsal 23.08.11 v 10:30

Přesně jak píše Podas,ten popis k tomu prostě patří!Moc hezký strojek a hezká práce

čurdaracer
čurdaracer napsal 23.08.11 v 08:53

moc pěknej stroj

Podas
Podas napsal 22.08.11 v 22:49

Máš moc hezkou vzpomínku na tátu a i ten popis se určitě hodí.Vždyť tady skoro každý vzpomíná...

LadaMacek napsal 22.08.11 v 21:53

Díky...

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 22.08.11 v 21:51

noo, to tady není často, moc zajímavá stavbička patří fakt do obýváku

LadaMacek napsal 22.08.11 v 21:26

Taky ne,je doma v obejváku coby bytová dekorace.Sice je plně funkční a pojízdná,ale rve mi srdce ji jenom nakopnout,aby se třeba neopotřebovala. No příště pojede,až teprve když se mi narodí capart,aby pokračoval v tradici.

Beny.
Beny. napsal 22.08.11 v 21:01

krasny fichtl , to je skoda aji vytahovat ven