Kawasaki ER 6N (2005)

Vlastník MobyDick
Vloženo 15.5.2011
Aktualizováno 9.9.2015

moje první motorka, splnění dávného snu, čekal jsem dlouhých dvacet let

Zatím se seznamuji, tuhle motorku jsem si vybral po delším vybírání z několika adeptů. Nakonec vyhrála právě ona, přispěli tomu různé testy a recenze od uživatelů. Mám najeto zatím dva tisíce a jsem spokojený. Motorka se pěkně ovládá, má dobře naladěný podvozek. Uvidíme jak mně to půjde dál. jediná chybička které jsem si všiml je ta že špatně vidím do spětných zrcátek, prostě vidím špatně za sebe.

29.5.2011
Mám za sebou první dva tisíce. Většinu jsem najel při cestě do práce na jedné trase, postupně jsem zrychloval a zvykal jsem si na motorku. Hlavně jsem to poznal v technických pasážích kde jsem byl den ode dne rychlejší Jezdím za každého počasí, ale v dešti mám velkej respekt, možná až moc. Jednu delší cestu jsem si dal ze Kdyně do Prahy. Na dálnici jsem poznal jak to pěkně fouká při 180tce, celou cestu jsem jel dost svižně a poznal jsem to na krku, trošičku jsem ho cítil, mám co posilovat

20.7.2011
už jsem najel něco přes sedm tisíc, jezdím v podstatě každej den a za každého počasí. Od cest do práce přes cesty kolem komína až po výlety většinou po šumavě. Když jsem motorku kupoval měla nazuto Dunlop Sportmax Roadsmart, předek už toho měl za sebou docela dost, ale zadek měl za sebou 500 kiláků. Já najel něco málo přes sedm a už jsem musel gumy měnit. Zvolil jsem Dunlop Sportmax Qualifier.Ani mně nejde o velkej nájezd spíš o to aby ta guma držela, o těchto jsem dost četl a prej fungujou. Nejsem tak velkej střelec, letos jsem začal, ale motorka mně chytla a moc mně to baví a stále se učíma pomalu zrychluji v zatáčkách No nic já jdu jezdit ))

4.10. 2011
Tak nám asi končí pěkné počasí a příjde čas zazimovat motorky. Moje první sezona dopadla velice dobře, přežil jsem Najel jsem něco málo přes 14tisíc kilometrů, většinou solo. Občas jsem měl i baťůžek a jak to tak vypadá příští rok budu jezdit častěji s baťůžkem, přítelkyni to nějak chytlo a chce stále jezdit se mnou.
Motorku připravuji na prodej, snad se prodá. Na příští rok bych chtěl litra. Vím že mně tu někteří říkali abych šel do litra hned, ale já měl trošku obavy jestli to zvládnu. Nelituji toho, tahle motorka byla na začátek velice dobrá, dobře se mně naní jezdilo. Je pravda že jak jsem si zvykl a začal zrychlovat tak začala trošku trpět, ono stíhat klukům na pořádnejch mašinách byla občas fuška a musel jsem kawu trošku víc honit. Ale zase je tahle motorka krásně ovladatelná a jde pěkně do zatáček a krásně reaguje na otočením heftu, prostě dvojvál kterej jde odspoda, taková hravá potvůrka.
Už se těším na jaro až nastane pěkné počasí a začnu brázdit silnice

Ales600
Ales600 napsal 22.10.13 v 20:27 10b.

Dobrá volba ať slouží

MobyDick
MobyDick napsal 24.05.12 v 20:00

Docela mně láká Suzuki SV 1000S, tak nějak bych chtěl zůstat u dvojválce Ale Velkej zed v posledním modelu by mně taky slušel. Jen je to trochu mimo mojí peněženku

BadRX
BadRX napsal 18.05.12 v 14:15

Dobra volba! A ty barvicky!!!
Litra? Tak asi Zeda, ne?

LukaSV
LukaSV napsal 10.05.12 v 22:16

taky sem tedy zvědav co pořídíš za litříka:) někdy určitě vyjíždku dáme.

Frufran
Frufran napsal 23.04.12 v 08:33

Zabrouzdal jsme na Tebe, krásnej kilometrovej nájezd. Tak pak toho litra sem hoď, ať se pokocháme. Jsme zvědav co to bude, že by velkej Zed ?