Suzuki DR 650 (1993)

Vlastník Ki-102
Vloženo 27.1.2011
Aktualizováno 27.1.2011

Výborná a velmi zábavná. Taky velmi poruchová a to je velké mínus.

Tuto motorku jsme měli cca 2,5 roku a aktivně jsme na ni najezdily (s mou přítelkyní) cca 20 tis km. Během této doby spolkla dobrých 30 tis na opravách. Tedy minus asi 5000 kč za Wiseco a převrtání na myslím 675 ccm. Výborná ovladatelnost, skvělá zábava v lehčím a středním terénu a bomba zátah motoru (do 120 km/h :) ). Bezkonkurenčně nejzábavnější motorka jakou jsme kdy vlastnily. Taky bezkonkurenčně nejporuchovější. Výměna: ložiska na klice, celá spojka, ventily a rozvoďák po prasklém rozvoďáku, alternátor (převinutí), spousta gufer a já nevím čeho všeho ještě..

Ki-102
Ki-102 napsal 28.01.11 v 19:35

mira008 : tahle už makat nebude, páč ji koupil s odpuštěním dement kterej ji během 2 měsíců odepsal. debil. jinak chtělo to ještě udělat převodovku a to už se mi nechtělo :) ale i tak na ni vzpomínáme s láskou a čas na ni strávený (i v dílně) stál za to!!!

strakon
strakon napsal 27.01.11 v 19:44

Já měl 3 DRka a na spolehlivost si teda stěžovat nemůžu Asi holt dokurvenej kousek

mira008
mira008 napsal 27.01.11 v 19:10

Ty se divíš, že skoro dvacet let stará motorka je už za zenitem? Tak jsi udělal GO a bude makat dalších dvacet let.

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 27.01.11 v 18:44

Suzuki DR a nejporuchovější motorka? To se mi ějak nezdná. Asi ji předchozí majitelé dávali sodu... jinak je pěkná jako každý DR.