Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník Sefi21
Vloženo 12.10.2010
Aktualizováno 9.6.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

Sefi21 napsal 05.11.11 v 15:13

Na Waldas28. To je v pohodě , tvůj názor se s přibývajícím věkem může ještě změnit. Já ve třech letech taky ještě neměl zcela vytříbenej vkus

Waldas28
Waldas28 napsal 05.11.11 v 05:23

vzhedově je to teda strašný jen můj názor

Hadiprd
Hadiprd napsal 31.03.11 v 17:34

Zajímavej stroj, Italové mají vkus na motorky. Osobně se mi líbí a ta barva k ní sedí. Tak přeju mnoho km v sedle. Koukam že si ze Sušice, tam to znám. Jsem přespolní

Sefi21 napsal 05.03.11 v 12:49

A jsme u toho, Dobíjení na Capu. Po palivové spojce, asi druhá nejrozšířenější závada téhle motorky . Uvidíme co se z toho vyklube . Jinak na "petr_guss" dík za příspěvek a musím s tebou souhlasit, že tuhle mašinu si koupí asi opravdu jen skutečný nadšenec pro dobrodružství .

petr_guss
petr_guss napsal 05.03.11 v 07:17

ahoj, pěnnej capoušek (trochu mladší než mám já, ale jinak dost podobnej ) Co se týče názoru, že "na východ bych se s nim nedal", tak já bych se toho až tak nebál, jen bych si pro jistotu přibalil regl dobíjení, zapalovací cívku a to je vlastně vše co nejsi schopen na silnici opravit pokud to hned nevyměníš... Já jsem si s capoušem taky užil už dost nádrž a plasty jsem kvůli opravám sundaval snad tolikrát, kolik má motorka natočeno tisíc km, ale když víš co a jak, tak je to relativně levná záležitost (viz muj profil). Jinak bych chtěl zdůraznit, že tuhle mašinu si koupí opravdový nadšenec pro dobrodružství, není to KTM LC8, ale zas oproti ní je pohodlnější a pružnější na silnici a dávám ji tedy do stejné roviny s BMW 1150GS (GS spolehlivější a dražší na všechno, Capo rychlejší, levnější a v terénu stejně odolné). Varadero a VStrom jsou radobyenudura - uznejte zaslouží si název cestovní enduro něco co má alu ráfky??? čaues

Viking1
Viking1 napsal 20.10.10 v 20:54

Červená je dobrá Napadlo mě, není ve sklápění do zatáček potíž v gumách...??? V tom se zřejmě křísly naše dojmy. Vím, že ojetý gumice dělají dost.
Ale jinak je to prostě nádherná motka a přeju ti hodně bezva km.
P.S. Ne všichni jezdí na východ. Já třeba radši do Alp

Sefi21 napsal 20.10.10 v 15:37

na Spijker: Asi máš pravdu, daleko na východ bych s ní raději také nejel. Pokud bych se chtěl hrnout na východ, nejspíš by padla volba na Super Tenere 750 nebo na Afriku Twin 750, je tam ještě vše relativně jednoduše řešené a tak se téměř nemá co posrat. Bohužel doba pokročila a tyhle motorky jsou dnes již přežité. Také netvrdím, že tahle Aprilka je nějaké enduro, i když je do téhle kategorie zařazená. Spíš se tak jenom tváří. Z dnešní nabídky rádoby "cestovních endur" považuji za opravdové enduro pouze KTM LC8 950 nebo 990 Adventure, případně ještě BMW F 800 GS. Ale i tady bych zvažoval, zda se s nimi pustit někam dál na východ. Přesto dík za názor .

Touringrider
Touringrider napsal 20.10.10 v 13:54

zajimava volba.. jen bych nemel duveru ji poslat daleko na vychod... mozna neopodstatnenou... ale kdo to overi ze... po evrope asi neni problem nic... urcite ne se spravnou asistenci, nebo se sikovnejma rukama.. ale ty ja nemam... takze... proste v enduru bych se toho bal.. nic.. zutsan svisle

ecipis
ecipis napsal 14.10.10 v 09:01

Ať si maximálně spokojen a na TDM si vzpomeň jen v dobrém

rudabady
rudabady napsal 13.10.10 v 17:47

T601
T601 napsal 13.10.10 v 14:07

to milan1963: tak si mě zařaď do evidence osob, co si stěžovali na Capo, neboť o téhle motce leccos vím a stála mě spoustu peněz - má své neduhy, které se dřív nebo později projeví. Ale když se nakonec vychytají, je to pohoda a pořád jeden z nejkrásnějších strojů v kategorii. Nelze se za ní neotočit, zvlášť když je ČERVENÁ Dávám 10b a při vzpomínce na ty tisíce km v jejím sedle zamačkávám nostalgckou slzu ...

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 13.10.10 v 12:24

Paráda

Milan1963
Milan1963 napsal 13.10.10 v 12:03

Určitě jsi koupil dobře.I mně se Caponordy líbí a nevím o nikom,kdo by si na ně stěžoval.Ta barva je opravdu hezká.10 bodů.

task71
task71 napsal 13.10.10 v 09:13