BMW R 1200 GS (2007)

Vlastník miligen
Vloženo 23.10.2009
Aktualizováno 25.1.2013

Moje první fungl motorka přímo od dealera BMW v Nizozemí.

První dojmy - Neskutečné :-)

Po dva a pul roku a 26 tis. km, spokojenost. Ze začátku mne párkrát vypekla, ale vše vyřešeno v záruce. Je třeba si na ni zvyknou, hlavně na boxer motor. Ze začátku jsem váhal zda li to byla dobrá volba, ale dnes už to je srdcová záležitost, která ale nepramení z kvality motorky, ale z toho co vše jsem na ni podnikl a kam všude se podíval
14.5.2012 update: Tak mám najeto 32tis. Km. Poslední dva roky jsem neměll vůbec čas jezdit, tak snad letos najedu o trochu více. Motocykl funguje jak má a žádné závady se nestaly. Nového jsem nedokupoval nic, snad jen, že jsem vyměnil olej a obul nové Tourancky Také jsem nechal vyrobit otevřené svody výfukové soustavy. Video here:

První rok a půl jsem váhal či ji neprodat a nevyměnit za nějakého Japonce (před tím jsem měl Kawasaki 636). Dnes už vím že je třeba si opravdu zvyknout na všechny možné projevy a chování tohoto nádherného stroje.

Je taky velice zajímavé, že čím vice kilometrů motor má tím lepe to jede, alespoň subjektivně.
Aktualizováno 20.10.2010
Motorka šlape bez sebemenších problému. Před nedávnem jsem nechal udělat nové svody a vyhodil katalyzátor. Na výkonu motocyklu je to znát. Krouťák je trošku někde jinde a celkový pocit taky. Motorka teď jezdí absolutně bez problému a každá jízda je radost. Doplním video o montáži svodů.

Aktualizováno 15.7.2012. K dnešnímu dni mám najeto téměř 36tis. Km. Před nedávnem jsem se vrátil ze Švédska a motorka šlapala bez jediné chybičky. Spotřeba se pohybovala kolem 5,6 l a to jsem byl plně naložen.
Na začátku sezóny jsem nechal vyměnit olej a filtr, jelikož motorka celou sezónu 2011 stála. Teď se chystám navštívit nějakou spolehlivou firmu a motocykl doladit kvůli otevřeným svodům. Chci vyladit plynulost výkonu a ne zvyšovat výkon. Uvidíme jak se s tím kdo popere. Měl jsem nabídku od firmy ABC Tuning Brno, ale částka 8000tis se mi zdála moc.Přidávám fotečku.
Motorku jsem dnes po 6 letech prodal V plánu mám BMW R 1200RT.

Arduan
Arduan napsal 06.11.10 v 22:23

Zdar.
Teď běží v TV film transormers a tvoje motorka mi je hodně připomíná .
Je opravdu nevšední a krásná. Nikdy jsem ji neviděl, jsem na choppery, ale... .
10b. Hodně šťastných kilometrů.

Dangerous_Dan

Sphere napsal 15.12.09 v 11:24

krásnej, za 10 b

AdamVS
AdamVS napsal 12.11.09 v 23:09

moc pěkná mašinka ať ti dobře slouží