Jawa 50/21 Pionýr (1975)

Aktualizováno 12.5.2021

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Z kamionu na pionýra

Dnes jsem se vrátil kamionem domů a vzhledem k tomu, že jsem dnes měl málo km za sebou (do Ruska jsem tento měsíc nejel), jsem musel sednout na pionýra a trochu ty km nahonit A protože jsem přijel kamionem domů, tak j

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 12.05.2021
  • 76 let od ukončení války

Cca půl roku pionýr stál, ale 76 výročí od ukončení Ostravsko-Opavské operace mě donutilo jej vytáhnout a projet se alespoň k památníku

Vloženo: 09.05.2021
    Uskutečněno: 05.05.2021
  • Žehnání motoristům Dolní Benešov

Dnes se u nás v Dolním Benešově konalo žehnání motorek a tak jsem nemohl chybět, dokonce jsem si zašel i na mši do kostela, což zrovna normálně nechodím :-) .Po mši proběhla i vyjížďka, které jsem se na chvíli účastnil

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 04.05.2019
  • S pionýrem za tanky

Krásné nedělní dopoledne v sedle legendárního stroje Jawa 21 sport :-DD Projel jsem se jako už mnohokrát k bunkrum a tankům, kterých máme u nás na Prajzské dost, konkrétně do Darkoviček

Vloženo: 16.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • S fichtlem na kobzole

Po delší době jsem se s pinckem projel, a aby to bylo alespoň trochu stylové, tak jsem s ním zajel na pole na brambory, však k tomu byly ty stroje původně určeny, ne? :-D

Vloženo: 13.09.2018
    Uskutečněno: 13.09.2018
  • Podzimní barvy

Podzim obvykle nemám rád, ale pokud není sychravo a je takové počasí jako poslední dny, tak se přiznám, že díky barvám co vytváří příroda, má svoje kouzlo. Je teda ho škoda toho nevyužít a neprojet se :-DD

Vloženo: 18.10.2017
    Uskutečněno: 18.10.2017
  • K válečnému památníku a k bunkru

Dnes jsem se projel k Národnímu památníku II. světové války, Hrabyně a k bunkru který leží mezi Velkými a Malými Hošticemi. Tímto jsem se na pionýrovi projel všude, kde jsem letos chtěl, takže spokojenost :-) .Opět jsm

Vloženo: 13.10.2017
    Uskutečněno: 13.10.2017
  • využíváme každého pěkného dne

Je třeba využít každého slunečného dne, co je. Další cca 40km projížďka po Prajzské, tentokrát do Bělé (jsou zde Priessnitzovy přírodní lázně a Křesťanský labyrint), Chuchelné, Sudic, kde je válečný památník s tankem T-3

Vloženo: 09.10.2017
    Uskutečněno: 09.10.2017
  • Babí léto

Malá ve školce, žena v práci, a tak jsem se dnes jel dopoledne trochu projet na pinckovi, je třeba ještě využít babího léta, dokud to jde. Jel jsem do Háje ve Slezsku na Ostrou hůrku a na památník hrdinům Ostravské opera

Vloženo: 29.09.2017
    Uskutečněno: 29.09.2017
  • Prajzská padesátka

Po té co jsem odvedl malou do školky jsem si řekl že bych se mohl trochu projet. myslel jsem že se zajedu jen podívat do školky, jestli jsou děti venku, protože se malá těšila na pískoviště, ale nakonec s toho byla moje

Vloženo: 06.09.2017
    Uskutečněno: 06.09.2017
  • zajíždění po renovaci

Nedělní den jsem původně chtěl strávit sledováním moto gp, ale voyo bylo proti a po představení jezdců na startovním roštu se mi to vyplo, psalo to že je předplatné neaktivní. No co, počasí bylo super a tak jsem si řekl,

Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • zprovoznění po 10. letech

tak se pionýr podařil zprovoznit :-) ještě teda nejede tak jak by měl a vypadá pořád docela zbídačeně, ale i tak mám radost, že jsem jej konečně nakopl a uslyšel znova ten dvoutaktní zvuk. Byla vyměněna rozeta, zale

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.07.2016