Jawa 50/21 Pionýr (1975)

Vlastník Hery22
Vloženo 2.2.2009
Aktualizováno 12.5.2021

Vloženo: 06.09.2017, Uskutečněno: 06.09.2017, Stav tachometru: 1264 km, Zhlédnuto: 16x

Po té co jsem odvedl malou do školky jsem si řekl že bych se mohl trochu projet. myslel jsem že se zajedu jen podívat do školky, jestli jsou děti venku, protože se malá těšila na pískoviště, ale nakonec s toho byla moje nejdelší projížďka kterou jsem na pionýrovi zatím absolvoval. Projeli jsme se po Dolním Benešově, Vřesině, Darkovičkách, Štěpankovicích, Albertovci, Kobeřicích a Bolaticích. Najeli jsme něco přes 50km a vše šlapalo jak má. Nejvyšší dosažená rychlost byla téměř 70km/h (tachometrových) a v Bolaticích na radaru jsem měl změřeno 58km/h,

Mann (1525) napsal 07.09.2017 v 10:06

Jawa 21 nikdy nemůže být šrot. Je tot totiž nesmrtelná motorka Sám jsem v dobách pubertálních pincka drtil téměř 5 let a do teď žasnu co si nechal všechno líbit

Hery22 (20) napsal 06.09.2017 v 22:04

Jede dobre, kdyz si vezmu, ze loni to byl v podstate srot, tak mam s toho fakt radost . No a ten fotak... je to focene starou Nokiou C3.01 , takze ted nevim jestli si ze me nedelas jen srandu

owenovic (12) napsal 06.09.2017 v 21:32

Ono někdy se to tak přihodí, že si řekneš kousek a potom je to třeba i 50 a na pincka . Jde vidět, že šlape a foták fotí Supr fotky.

• Z kamionu na pionýra

Dnes jsem se vrátil kamionem domů a vzhledem k tomu, že jsem dnes měl málo km za sebou (do Ruska jsem tento měsíc nejel), jsem musel sednout na pionýra a trochu ty km nahonit A protože jsem přijel kamionem domů, tak j

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 12.05.2021
  • 76 let od ukončení války

Cca půl roku pionýr stál, ale 76 výročí od ukončení Ostravsko-Opavské operace mě donutilo jej vytáhnout a projet se alespoň k památníku

Vloženo: 09.05.2021
    Uskutečněno: 05.05.2021
  • Žehnání motoristům Dolní Benešov

Dnes se u nás v Dolním Benešově konalo žehnání motorek a tak jsem nemohl chybět, dokonce jsem si zašel i na mši do kostela, což zrovna normálně nechodím :-) .Po mši proběhla i vyjížďka, které jsem se na chvíli účastnil

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.05.2019