Suzuki RF 900 (1996)

Vlastník kakabus
Vloženo 19.4.2008
Aktualizováno 4.3.2009

RF900R dovoz z USA, po prvním majiteli v ČR..předchozí majitel se o ní moc nestaral, podle toho taky vypadá, ale po motorový stránce by měla bejt ok.

Mám jí pár dní(16.4.08), takže zatím jsem něco promazal, nastavil, nabil, dofouknul..po těchhle úpravách se chová tak na 95% podle mých představ, takže ještě pár zkušebních projížděk a bude to bomba.. :)

17.6.08 -

plusy: zátah, rychlost, stabilita, slušná spotřeba i při palbě, takže i dojezd, hbitost v zatáčkách na tu váhu, pohodlí jak pilota tak co-pilota, úchyty na zavazadla, schránka na doklady(a klíče a cigára), možnost nastavení podvozku, hydraulická spojka...a ta prdel :)

mínusy: spojka je tužší, schránka na doklady by mohla bejt zamykatelná nebo tak něco, na zadním tlumiči bych uvítal ještě aspoň jednu polohu předpětí do tvrda, rána při řazení z 1 na 2, přední brzdy by mohly brzdit ještě o malinko líp-vzhledem k váze, zadní by mohla brzdit, palivovej kohout by moh bejt líp uchopitelnej a jít míň ztuha-blbě se s ním kroutí za jízdy(trochu to vyrovnává kontrolka paliva, ale ta se zas rozsvítí na mě trochu zbytečně brzo), oplastování celkově..musí se odšroubovat docela dost šroubků, než se člověk dostane k motoru, navíc ty šroubky..kterej japonec vymyslel, že to většinou nebudou normální šroubky, ale nějakej speciální typ vrutu? Sme snad v dřevodílně??

Ale když si to tak člověk celý přečte, sou to vlastně celkem prkotiny a nic z toho nemá zásadní vliv na výbornej pocit z rychlý jízdy - skvělá mašina ;)

5.9.08 -

Paráda, je to kus povedený mašiny.. :) K tomu řazení z 1 na 2..už sem se to naučil, chce to cvik. Vzhledem k tomu, jaký se přenášej síly v převodovce z 1 to chce na 2 řadit s citem, pak je všechno bez problému. Zadek by to chtělo obravdu trochu přitvrdit..jestli mi nějakou dobu zůstane, zkusim s tim něco vymyslet. Taky přemejšlim o výměně předních třmenů za jiný, třeba z Busy, neměl by to bejt velkej problém. Nejdřív ale udělám generálku původních v zimě a uvidim, jestli do toho pudu..a pokud na to zbyde, ještě pancířky a časem možná dyno.. ;)

Opět video..www.youtube.com/watch

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.03.09 v 18:58

Super stroj

Patrik-Chrudim
Patrik-Chrudim napsal 10.05.08 v 07:57

Hmmm, pan je letec!Co to bude priste, nejaky koncept s proudovym motorem?Pri predstave 280km/h se mi shrnuje predkozka a dosahnout tyhle rychlosti na moji Jawe, tak se rozlozi na atomy, nebo shori jak meteorit na 15ti metrech i se mnou Mas to moc pekny

Shiver
Shiver napsal 28.04.08 v 11:02

RF ma docela drsnej nastup. I ve dvou lidech je zatah motoru velice silnej. Kdyz za to vemes je videt ten nastup a tvrdy zrychleni. Pomalu si vyjednej spotrebni uver na gumy a retezovky

vaco
vaco napsal 23.04.08 v 10:47

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

RenčaSV
RenčaSV napsal 23.04.08 v 07:36

Ahoj Dane, gratuluju k novýmu strojku, je to teda loď, ale určitě se zžijete jako s iXJéčkem Těším se na nějakou společnou vyjížďku až na mě budete zase někde čekat ...