Suzuki RF 900 (1994)

Vlastník Aznohxx
Vloženo 19.3.2009
Aktualizováno 19.3.2009

Nesmrtelný motor a na svou dobu nádherný vzhled.

Svoje erefko jsem si koupil v roce 2002 byla to us. verze z roku 94. Hledal jsem cestovní ale i sportovní motorku dohromady což se celkem povedlo.Mám na ní velice hezké vzpomínky díky své spolehlivosti,najezdil jsem na ní asi 25 000 mil což je zhruba 40 000 km mněnil jsem jen olej , destičky , řetězovku .Než jsem ji koupil tak měla najeto 25000 km takže dohromady 65000km bez jakékoli újmy na zdraví.Cestovat s erefkem byla velice příjemná záležitost díky pohodlnému sedlu a odpružení řídítek gumovím silenblokem, takže žádný bolavý prdele ani mravenčení rukou se nekonalo i po ujetí 300km. Se sportovní jízdou už to tak veselý nebylo i když motor mněl zátah slušný 142 ps. bylo tenkrát celkem dost ,tak brzdy na tom bily opačně slabota,celkem dlouhá stopa takže do zatáček sem ji musel trochu nutit zato ocelový deltabox perfektně tuhý,to jsem ocenil na brněnském okruhu v dlouhých zatáčkách když jsem venkem objížděl okruhový fároše.Takže když člověk zjstil jak na ni tak si to užili na okruhu. Hodnějsem byl překvapenej co všechno vydržel motor,na zadním až do omezovače,střílení z výfuků a přesto všechno jezdila 280km/h podle digi tachometru prostě nezmar.Za pět let co sem ji mněl jsem si s ní užil dost srandy takže kdo hledá kompromis můžu jen doporučit.

ježek.
ježek. napsal 29.01.10 v 08:55

Pěkná eReFka,dobrá barevná kombinace . Jen škoda,že Suza už nic podobnýho neudělala...

Touringrider
Touringrider napsal 25.06.09 v 23:22

hezka ta Tvoje erefa... at slouzi, jestli jeste slouzti.. priznam se... koukal jsem jen na fotky... ale kazdopadne kolama dolu..!

Aznohxx
Aznohxx napsal 04.05.09 v 22:46

Tak to je smutnej konec to človeka zamrzí.

aifel202
aifel202 napsal 03.05.09 v 22:15

Chtěl jsem dnes koupit tu Tvoji od nynějšího majitele.
Buď rád že nevíš v jakém je stavu
Majitel tvrdil, že nežere ani litr oleje a po nastartování čudí a rachotí jak můj starý diezel
pěkně lehlá,jedno řidítko se dotýká nadrže.
Tvé červenné doplňky, jsou trapně špyclé černou matovkou.

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.03.09 v 18:48