BMW F 650 (1999)

Vlastník reno84
Vloženo 18.2.2008
Aktualizováno 22.7.2009

Červená barva,najeto skoro 50000km,dovoz Itálie,zatím originál výbava bez zvláštních doplňků,ještě pár detailů k poladění

Jelikož je to má první dospělá motorka jsem z ní unešen.Měl sem trochu strach jak si poradím s její vahou, ale už po prvních metrech jízdy mi byla krásně po vůli a nenechala sepřemlouvat-krásně v klidu bez nástrah reagovala nakaždý můj povel.Jako výbornou hodnotím přední brzdu naopak zadní jepodle mne na prd (to se ale asi vyřeší, protožejsem objevil že je vymleté uložení pedálu).Jinakměřímkolem 180cm a myslím že je to tak akorát- sedí se mi dobře a anipři větším zátahua razantnějším brždění nijak po sedačce necestuju(jen když sem moto pucoval neprozřetelně sem vypajcoval i sedák a kamarád potomstále sjížděl až na mě).K podvozku zatím žádné extra výhrady nemám jen žezadek mi přijde trochu měkčí ale uvidím jak si zvyknu po větší porci kilometrů.Motor krásně tahá jen je třeba dát si pozor aby ho člověk nedusil na hodně malé otáčky to se pak docela rázně začne ozývat.Co mě ještěhodně potěšilo je světlo, i když na to nevypadá(podle mého názoru) tak v noci 100% spokojenost,svítími snad lépe než osobák.

Takže skoro po roce přináším porovnáníse zkušenostmi krátce po koupi.Problém váhové převahy oproti mě už nepociťuji( a není to tím že bych tolik přibral:)).Nechá se vodit přesně tak jak chci a potřebuji což samozřejmě přestává trochu platit v rychlostech 150-170km/hod -ale i to jde(D1 brno-praha neustáleplný plyn a šlo to) a i když ho stále nemám tak doporučuji vyšší plexi.Jinak závada mě nepotkala žádná, jen proběhla repaspřední vidle a teď půjde nová baterka, s touto sem to již pořizoval.také proběhla výměnatvrdých plastových blinkrů za sice stále žárovkové ale jiného tvaru a hlavně na gumové nožičce. Ke konci léta sepřezulo do nových botiček a to Mitas E-09,někdo mi třeba bude nadávat ale jsem naprosto spokojený.Bylo mi řečeno že na silnici za mokra se budu furt válet ale musím říct že se tak nekonalo a za normální situace jsem jezdil istejné náklony jako na předchozích pneu michelin.Vzhledem k tomu že v druhé polovině roku se výlety překlápěly čím dál vícedo off-roadu to byla nesporná výhoda mít něco trochu hrubšího.

reno84
reno84 napsal 02.03.11 v 21:15

Když já takhle mladej byl ještě fešák,dnes jsem na tom hůř

Drakis
Drakis napsal 22.02.11 v 21:25

Mněl by sis trochu aktualizovat foto.Vypadáš tu strašně mladě.

zikky
zikky napsal 16.12.09 v 08:27

Moc hezkej Bawor

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.02.09 v 14:18

Piwell
Piwell napsal 02.03.08 v 02:07

Zase další zajímavej večírek. Proč si to vlastně píšem ... dyť je to standardní ...