Yamaha Tenere 700 (2022)

Vlastník cholstoi
Vloženo 22.5.2024
Aktualizováno 22.5.2024

Svižná a zábavná motorka, s pohodlným posezem, má výbornou ovladatelnost.

Aprilia Tuareg 660: Tuareg je dobrá motorka na zimu, v létě se na ní nedá jezdit, motor topí přes sedadlo a po 100 km se na ni nedá sedět. Myslel jsem si, že v Itálii je teplo, tak nevím proč vyrobili motorku co topí.
Moto Guzzi V85 TT: ve své třídě jediné vzduchem chlazené cestovní enduro s kardanem. Nakonec se objevila T7 Rally za zajímavých podmínek.

První dojmy - Oproti Funduru z 95. roku to byl neskutečný rozdíl. Větší pohodlí, podvozek je úplně někde jinde. Motorku jsem si okamžitě zamiloval. Nemusel jsem si na ni dlouho zvykat.

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro vysoké lidi, čím vyšší tím lepší. Naopak pro lidi pod 180 cm nevhodná. Je to vysoká koza.

Doplňky na motorce - zvýšená řídítka, navigace, kompletní sada kufrů, koncovka Akrapovič, padací rám, světla na rámu, hlavní stojan, botka policajta.

Objevil jsem T7 Rally s výbavou vrácenou z leasingu v době kdy, jsem chtěl vyměnit BMW F 650 za něco lepšího a současnějšího. Nakonec porazila ve výběru MotoGuzzi V85 TT a Aprilii Tuareg 660. Aprilia neskutečně topí a po 100 km se na ní nedá sedět. V létě se teplo od motoru nedá vydržet. V85 TT se mi líbilo velmi, protože je vzduchem chlazená a má kardan místo řetězu. T7 jsem si i zkusil a nakonec se objevila T7 Rally se zajímavou výbavou a měl jsem jasno.
Motorka je na mě trochu vysoká ( vyměním kosti) a má cukavý plyn (lze upravit řídící jednotku). Zatím jsem na ni ještě nejel nějakou delší cestu. Teprve poznám jak se bude chovat s kompletními kufry.
Nejlepší do hor a na naše rozbité cesty. Na dálnice to moc není.

elvis78
elvis78 napsal 29.05.24 v 16:43 10b.

Pěkné provedení

DominikStrong
DominikStrong napsal 23.05.24 v 20:33 10b.

Skvělá volba Svezl jsem se na kámošově T7 a bezva. Ať Ti dobře slouží.