Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Fasces
Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 23.9.2019

Je to enduro se kterým se dají dělat pěkné kousky, lehká holka do ruky.

Motorka koupena od Yamaha - Chomutov

První dojmy - Rok od roku sešel a moje stará mašina odešla do věčných lovišť a nástupce byl jasný, Yamaha Tenere 700. Motorka se mi z fotek líbila a říkal jsem, já a novou mašinu? to asi ne. No a než jsem se nadál , tak už jsem na ni jel domů. A myslím si že doma pár let zůstane.

Motorku bych doporučil pro - Jako vždy pro mě

Doplňky na motorce - Hliníkový kryt chladiče, kryt motoru, vodítko řetězu, padací rámy, držáky kufrů, protizkluzové samolepky na boky, vše original Yamaha, jiné zatím nejsou. Boční tašky kriega OS 32 a OS 6. Další doplňky budou podle potřeby.

Motorku jsem kupoval narychlo a neměl jsem představu jak vypadá naživo, jen jsem doufal že bude taková jakou si představuju. A byla. V tuto chvíli nemám velký kilometrový nájezd a teprve se zajíždí. Nebudu psát co je dobře a co ne, když to není pořádně prověřené. A prověrka bude veliká v řijnu bude 5 týdnu jezdit v Africe a dojede až do Dakaru a zpět. Tak pak se uvidí na jaké místo patří.

4JR
4JR napsal 30.09.19 v 14:18

Paráda, mám ji taky v hledáčku.
Po návratu z Afriky se chlub jak bylo a jak se ti tam na nové Tenérce jezdilo, čím tě překvapila, nadchla. Prostě prosím přidej nějaké detailnější info pro nás, co o ní do budoucna uvažujeme. Díky

Petr45
Petr45 napsal 22.09.19 v 00:00 10b.

Ať slouží

Jarda
Jarda napsal 21.09.19 v 12:41 10b.

Gratuluji. Super motorka, prosím nahraj více fotek a pochlub se potom, jak se ti s ji jezdi

jardusking
jardusking napsal 21.09.19 v 09:58 10b.

Dobře ty... tomu se říká jasný motiv pro koupi

Lubosm2
Lubosm2 napsal 18.09.19 v 12:02 10b.

velmi dobře