BMW F 800 R (2011)

Vlastník Baworskej_vdolek
Vloženo 4.6.2023
Aktualizováno 4.6.2023

Designově velice zajímavý baworáček. Takový univerzál nahaty, pěkně vybavený, akorát výkonu pro moje použití. Miluji BMW trikoloru, ve které je moto vyvedené

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár)

Yamaha MT-09: Moc silný, vracel jsem se po dlouhé době k mašinám
Yamaha MT-07: Má to kazdej
Moto Guzzi V7 II Stornello: Nakonec jsem klasiku zamítl

První dojmy - Dobrá ergonomie. Super výfuk Remus. Pro mě ideální, nezrádná charakteristika motoru. Nemůžu se na ni vynadivat, BMW motorrad mě berou celkově už dlouhou dobu. Převodovka funguje příkladně. Už tuším, že nejslabší částí mašiny bude podvozek.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci Ženy Navrátilci motocykloví Klidnější povahy

Doplňky na motorce - Výfuk remus (Carbon)
Krovka
Nádržka brzdové kapaliny AC Schnitzer
Boční brašny SW Motech
Tank bag Vanucci

BMW F800R je naháč střední třídy, vynikající svoji univerzálností, neotrelym designem, základní výbavou. Velmi mě na něm baví, že nestojí na každém parkovišti a je takový jiný, svůj. Z jasných kladu bych vypichl brzdy Brembo s velmi příjemným brzdnym výkonem, na který se lze spolehnout, velmi povedený motor s dobrou charakteristikou, vyhřívané hefty od série a celkově velmi nízké těžiště motocyklu napomahajici snadné ovladatelnosti.
Neduhy: přední vidle dost jednoduchá, nepodrzi při jízdě na limitu, 64 kw ? (není to úplně kudla)

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 11.06.23 v 21:06 10b.

Velice pěkný naháč velice málo vidět .

elvis78
elvis78 napsal 11.06.23 v 16:35 10b.

krásnej kousek

petr13
petr13 napsal 08.06.23 v 10:45 10b.

Dobrá moto v hezkých barvách.

Samíc
Samíc napsal 04.06.23 v 18:37 10b.