Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2022)

Vlastník Rasidek
Vloženo 21.3.2023
Aktualizováno 21.3.2023

Nečekal jsem jak to pojede, je to střela ikdyž to na papíře nevypadá. Komfort a jízdní vlastnosti jsou super.

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - Super přístup!

Triumph Tiger 1200 GT: moc pěněz
KTM 1290 Super Adventure: moc vysoká

První dojmy - pohodlí je tam maximální, ovladatelnost je jak kolo na to jaký to je náklaďák, kam se podívám tam to jede. Zvuk je perfektní i v sérii nad 5t otáček je to slušnej rocknroll za prdelí to jsem nečekal.

Doplňky na motorce - Padací rám, brašny Bumot a přídávná světla

Potřeboval jsem něco místo Speed tripla na cestování ve dvou. Tahle mašina to splňuje.
Displej atd. nová doba všechno je chytré ale nijak mě to neobtěžuje mám jedno nastavení a na to jedu, sem tam do toho strčím telefon s navigací, apple carplay funguje suprově včetně volání = ušetřeno spoustu peněz za navigaci.
Od 19.2.2023 najeto 980Km takže proběhla výměna emulze místo oleje za olej a už mohu využívat bez omezení. Brzdy jsou na předek vlažnější ale dá se na to zvyknout přeci jen to něco váží. Jelikož mám uctivých 70 kilo a 176 cm tak na tom asi vypadám vtipně ale ovladatelnost i na mé tělesné proporce prostě boží... dokud to nestojí na místě. Co se týče výšky tak když zastavím jsem na špičkách čti špičkový jezdec, ale motorka je od toho aby se na ní jezdilo né stálo.

Fratr
Fratr napsal 25.03.23 v 15:25 10b.

Moc pěkná. Ať ti dobře slouží

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 22.03.23 v 20:29 10b.

krásná! sedlo si dej do nižší polohy pokud už nemáš .. jinak je to jen technika a nezastavovat nad kanálem .. prohlubní

Ballu1
Ballu1 napsal 22.03.23 v 20:25 10b.

dedikzk
dedikzk napsal 22.03.23 v 10:14 10b.

černá Afričanka je správná volba hodně pohodvých km