Moto Guzzi Stelvio 1200 (2011)

Vlastník pukvis
Vloženo 28.8.2022
Aktualizováno 28.8.2022

Chtěl jsem k zetku nějakého cesťáka, Stelvio se mi líbí a byla příležitost koupit

Motorka koupena od penous (Polná)

První dojmy - Super svezení, ač cesťák, tak má sportovní charakter. Jelo se mi na ní od začátku vážně dobře. Ale samozřejmě si na sebe stále zvykáme.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo hledá nějakou zajímavou alternativu k GS nebo Africe a neděsí ho zvuk motorů italských strojů :-)

Doplňky na motorce - Mlhovky, vyhřívané gripy, padáky, top case, boční al kufry, toolbox, šusplech.

Když jsem kupoval Z650, tak jsem k tomu napsal, že k italským motorkám asi nebudu mít ten správný vztah, ale jak je vidět, časy se mění. Po zkušenosti s výletem na Zetku do Itálie převážně v dešti, s látkovými brašnami a vším kolem cestování na naháči jsem se rozhodl, že v budoucnu určitě chci taky cesťáka a kufry. A je to tady. Rozhodně je znát váhový rozdíl mezi Zetkem a Stelviem a ztížené manipulaci nahrává i moje výška nebo spíš nížka Musím tedy poladit alespoň sedlo. Nicméně motorka krásně jede, předchozí majitel (penous) jí poladil co to šlo, takže spokojenost. Prostor pro vylepšení se ale jistě vždy najde

Podas
Podas napsal 04.09.22 v 09:20 10b.

tak tento stroj znám . Mám snížené sedlo o 3cm.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.09.22 v 10:53 10b.

Krásná to holka z Itálie... oni to prostě umí

fsmoula
fsmoula napsal 29.08.22 v 13:20 10b.

Krásná Guzzi

Milan1963
Milan1963 napsal 28.08.22 v 21:41 10b.