Yamaha Tenere 700 (2020)

Vlastník Semiš
Vloženo 31.7.2022
Aktualizováno 12.8.2022

Už na představení na Motosalónu se mi líbila, úzká stavba, akorát vysoká, pocitově lehká holka, minimum elektroniky (nebo spíš žádná : ) )

Honda CRF1000L Africa Twin: na mě moc elektroniky, váha, cena starších kusů

První dojmy - Po osedlání oproti Afričce vše jinak. Motor krásně, na svůj obsah táhne, spojka lehký chod, trochu nezvyk na stříkačku, oproti karbecu ucukaná, ale jde o zvyk trochu si pohrát s plynem...

Motorku bych doporučil pro - pro mě, a tomu komu se líbí : ) pro menší postavy to asi nebude, ale taky nejsem žádný čahoun : )

Doplňky na motorce - padací rámy, plotna na kufr, zvýšení plexi, centralní stojan, držák telefonu vše od původního majitele

Chtěl jsem vyzkoušet něco nového, a Tenerka se mi už od uvedení na trh líbila, jednoduchá motorka, prověřený motor, skoro žádné elektrické kurvítka, přijatelná cena...
Moc nemám najeto, ale zatím nemohu říct nic zlého. Motor jede na svůj obsah super, trošku jsem ze začátku bojoval s plynem, zvyklý na karburátorovou Afriku, je to něco jiného ,ale chce to zvyk.
Jezdím sám tak spolujezdce neřeším, moc místa tam teda nemá. To samé o úložném prostoru : ) Jen co trochu dovybavím (chrániče páček, kryt pod motor , lepší padáky,..) tak to trochu protáhnu terénem : )

Mann
Mann napsal 06.08.22 v 09:46 10b.

Tímto modelem se za mě Yamaha trefila do přímo černého a protože jsem chlapec z vesnice ať tě Bůh a Pol Tarrés na tvých cestách doprovází

-Jandys-
-Jandys- napsal 01.08.22 v 18:24 10b.

pěkný přechod k lepšímu, pro mě by to byla taky volba ale ještě není správný čas, tak ať dobře slouží a fajn zážitky, třeba se někde za kopcem potkáme