CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník Xfield
Vloženo 19.7.2022
Aktualizováno 19.7.2022

cfmoto 800MT Sport - za rozumné peníze pohodlná motorka s motorem KTM a víc než slušnou výbavou.

Motorka koupena od Quad Café Beroun

Yamaha Tracer 9 / 900: se stejnou výbavou už to byla nepřijatelná cena...

První dojmy - Po naháči a sportovnějším GT úplně jiná pozice - uvolněnější a pohodlná i po pár stovkách km. Příjemný pocit z velké motorky. Pár drobností by se ještě dalo dotáhnout k dokonalosti, ale každá motorka má něco :)

Motorku bych doporučil pro - Pokud někdo nemá mindrák z čínsko-rakouské značky a za rozumné peníze chce pěknou a vybavenou motorku...

Po předchozí dobré zkušenosti s CFMOTO 300NK a CFMOTO 650GT jsem hledal něco pohodlnějšího nejen pro jezdce, ale i pro baťůžek.
Spousta použitelné výbavy a osvědčený motor od KTM, hodně pohodlný nastavitelný podvozek, spoustu místa pro dva. Uvítal bych možnost dát přední štít o pár cm výš (měřím 186 cm), ale přídavný deflektor udělá stejnou službu. Software má občas nějakou tu chybičku, kterou distributor slibuje doladit, ale nic zásadního, co by mě vyloženě štvalo. Na dlouhé a pohodlné cesty výborná motorka. Není zas přehnaně velká a těžká, takže i každodenní dojíždění do Prahy je v pohodě. Spotřebu zatím držím kolem 4,4 l/100km (taková rozumná svižnější jízda - žádné závody).

Xfield
Xfield napsal 08.08.22 v 11:43

Díky
Zatím jsem hodně spokojený a pár těch "nedotažeností" se mi už podařilo odstranit nebo si zvyknout. Toho ucukaného plynu je škoda, ale s najetými km ten problém postupně mizí. A věřím i v další aktualizaci sw od výrobce.

NXram
NXram napsal 08.08.22 v 07:10 10b.

za mě velmi dobrá motorka a myslím si, že její facelift nebo druhá generace bude ještě dotaženější a pak jsem zvědav na ty klávesnicový Mudrce
Měl jsem možnost přesednout ze své SA1290 na Adventue 890 a hned zase na 800MT na drátech a zpět, tak si troufám trochu posoudit a upřímně 800MT je na pohled daleko hezčí než 890 ...
I posaz a ovládání bylo super, takzvaně mě sedla do ruky, stejně jako KTM. Jediné co mě štvalo byl ucukaný plyn, prý je to software a ladí to, ale tohle by se asi nemělo dostat mezi lidi, když to není na 100% odladěné Jinak fakt super stroj s motorem který pro KTM CF Moto celou dobu vyrábělo, takže toho bych se fakt nebál a proč asi KTM vlastní tak velký podíl v CF Motu
Užívej ji hlavně ve zdraví a pokud se nějaký chytrák bude ošklíbat, je to jen jeho problém

Paulano
Paulano napsal 26.07.22 v 11:22 10b.

MartyKoogi
MartyKoogi napsal 24.07.22 v 12:49

Che
Che napsal 24.07.22 v 06:28 10b.