Honda CB 500X (2021)

Aktualizováno 2.2.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Tatra148
Tatra148 napsal 14.03.22 v 22:05 10b.

Tuto motorku mám také a plně s tebou souhlasím. Kolama dolů

gathis
gathis napsal 02.02.22 v 05:28

Co se týká výkonu tak to vidím úplně stejně jako Důchodce. Na okresky výkon stačí, jen třeba rozmyslet přejíždění... Dálnice je tak jet 115-120, víc je spíš trápení... Odměnou za to je spotřeba okolo 3,5 a z toho vyplývající dojezd 450+... Nijak extra mě to netrápí a určitě ještě pár sezón zůstane u mě, ale je to opravdu moto spíš pro klidné majitele... Zase opravdu moc nehrozí, že do zatáčky přejedeš nesmyslnou rychlosti a pak si nebudeš vědět rady

schimpy_cz
schimpy_cz napsal 01.02.22 v 20:31

5157 - Díky . Pokud mohu doporučit (a pokud by šla do funglovky), tak model 2022 už má USD a dvojitej přední kotouč bez změny cenovky .

Tiboon - Děkuji pěkně .

Duchodcee - Neříkám, že je slabá, ale čas od času by to nějaký ten koník navíc chtělo, to máš pravdu, ale co jsem za tuhle cenu chtěl, to jsem dostal. K tomu kufru od SHADu - mě se ten držák nelíbí, u GIVI to vypadá líp, ale každý dle svého vkusu .

millis21 - Díky, pneumatiky jsou Dunlop Trailmax Mixtour - doslova taková univerzální pneumatika .

Kokška - Díky, jak se bude blížit čas přezutí, tak určitě zvážím změnu pneumatik, díky za tip .

WobRetnuh - Taky si myslím . Já šel taky ze skútru, takže vše co mělo víc jak 7 kW byl pro mě výkon. Tobě též .

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 01.02.22 v 18:35 10b.

Dobra volba . Take jsem premyslel podobne, chtel jsem novou po dodelani plneho A a prechodu ze skutru. Jenze jsem nechtel cekat, tak jsem vzal lehce ojetou. Dokoupil jsem vyssi plexi. Sice mirne stoupla spotreba, ale komfort je o dost lepsi. Uz se tesim na jaro Preji mnoho spokojenych kilometru.

Kokška
Kokška napsal 01.02.22 v 10:53 9b.

Pěkně jsi vše popsal. Až budeš přezouvat doporučuji Avon Trialrider v předepsaných rozměrech. Jsou skvělý. Ať to jezdí. P.

millis21
millis21 napsal 01.02.22 v 09:28

Vypadá parádně v týhle barvě..at to jezdí Jaky tam jsou pneu? Diky

Duchodcee
Duchodcee napsal 01.02.22 v 00:35

mám ji 2 sezóny, je to skvělý univerzál ale ty koně fakt chybí. Byl jsem s kolegy vloni na Ukrajině, oba mají stromky 650 a na dálničních přejezdech ten handicap byl hodně poznat. Nechám ji synovi a už šetřím na Afriku . Jinak sis měl koupit místo kufrů GIVI raději SHAD, cena podobná, nemusel bys shazovat boční držáky a řekl bych, že vypadají i líp. Sedlo mě taky ze začátku chvíli štvalo, ale když jsem pak jel delší trasy, nebylo to tak zlé,..

Tiboon
Tiboon napsal 31.01.22 v 09:07 10b.

vypada krasne, hodne zabavy preji

5157
5157 napsal 31.01.22 v 07:17 10b.

Hezká taky nad ní uvažuje moje žena.