Yamaha Tenere 700 (2021)

Vlastník majlo
Vloženo 27.9.2021
Aktualizováno 28.5.2022

Univerzálka: na silnici i do terénu, v jednom i ve dvou, pro pohodovou i svižnou jízdu, na trip kolem koule i kolem komína.

Motorka koupena od FIRMA:Karel Voborník Motocentrum Vobospe

Aprilia Tuareg 660: Cena Ténérky, servisu, spolehlivá moto, šíře a cena OEM dílů.. ale Tuareg se mi pořád sakra líbí!

První dojmy - Pohodlná pozice za řidítky. Jednoduché ovládání (lze jen de/aktivovat ABS). Ne tak zbrklá jako Raptůrek, svižnou jízdu zvládne, ale člověka nenutí tolik překračovat povolené limity.. resp. ne o tolik.

Doplňky na motorce - Plotna s madly pro spolujezdce by Yamaha (REAR carrier T700 BW3F48D00000)
Padací rám HEED Bunker.
Kryt předního světla HEED.

Původní plán byl počkat až se objeví Tuareg od Aprilie, obě vyzkoušet, zvážit veškeré pro a proti a učinit rozhodnutí. Nejistá doba, spolehlivost Ténérky, její cena, cena servisu, ND i aftermarket dílů nakonec udělali své a tak jsem se stal hrdým majitelem tohodle univerzálu. V plánu je terén v jednom, sem tam kolem komína, občas vyvést ženu ať už na den nebo delší dobu a snad i nějakej ten "edvenčr" trip. Zatím najeto jen 130km, uptade v následujících týdnech.

jelda-f
jelda-f napsal 31.03.24 v 09:42 10b.

Krásný stroj ať slouží

Jenik789
Jenik789 napsal 08.06.22 v 08:06 10b.

Tuareg se mi taky libi, ale cena, spolehlivost a dostupnost dilu proste na strane T7

Mann
Mann napsal 29.05.22 v 09:48 10b.

Ta POTVORA mi leží v palici tak intenzivně že mám neodolatelné choutky si ji taky vyzkoušet V této kategorii je to v dnešní době přímo majstrštyk Yamahy

PSanec
PSanec napsal 28.09.21 v 10:53 10b.

Perfektní,spolehlivá motorka.ale Afrika má lepší design,ale to zde není podstatné.

Pemik89
Pemik89 napsal 28.09.21 v 05:48 10b.

ať slouží!