BMW R 1200 RT (2011)

Vlastník crossss
Vloženo 8.9.2021
Aktualizováno 8.9.2021

Jak to tu píšou všichni. Je to loď pro pro ty co už to mají v hlavě srovnaný. A nebo taky nemaj ...

BMW K 1200 LT: Míň obratné, starší ročníky.

První dojmy - Ježíšimarjapanokristovanoho to se nedalo. Ten nepochopitelně debilní motor, do zatáček se to mělo jak šestimetrová traverza, kráva jedna těžká mne furt chtěla zavalit, převalit se někam kam nechci a když člověk má málo benzínu, už jen na 80km, tak to dělá scény jak když právě upadnul motor nebo co.

Motorku bych doporučil pro - Proč není foto? Prostě nemám čím fotit, už jsem asi geront:-)

Doplňky na motorce - Jen zvednutý řídítka 25mm. Aby se trochu uvolnili lokty.

Už jsem párkrát něco vybíral nebo řešil podle informací na netu. A RŤák je snad první případ, kdy všechno co jsem načetl (samozřejmě hlavně tady na motorkářích) sedí jako prdel na hrnec. Po krátkém rozčarování a šílení co že jsem to vlastně koupil se to ojezdilo, pochopilo a naprostá spokojenost. Na dálnici mohu jet rychle a dlouho a v pohodlí, naložit se to nechá, průjezdy městem si vyplním poslechem rádia (do 120 km/h se dá poslouchat), a jak se to hejbe tak je to obratný skoro jak skůtr .

xvasek
xvasek napsal 01.11.21 v 11:19 8b.

Jj, první dojmy absolutně přesně. Kontrolka rezervy taky, vždycky z toho mám málem infarkt, tak radši tankuju už v polovině nádrže.

crossss
crossss napsal 09.09.21 v 20:56

Joo, to jsem měl ještě telefon s foťákem a zrovna kotvil v City Sporthafen Hamburg.

Guga
Guga napsal 09.09.21 v 14:05 10b.

Nó, pěkný parník