BMW S 1000 R (2021)

Vlastník Siso81
Vloženo 23.8.2021
Aktualizováno 12.11.2021

Ďakujem bohu že to v BMW urobili takto! Je to super.

Motorka koupena od K-MOTO - Pohodový a ústretový kolektív ľudí.. Radosť a spokojnosť v každom ohľade.

KTM 1290 Super Duke GT: Čakal som že bude uvedený nový model ale neprišiel..
Aprilia Tuono V4 1100 Factory: BMW ponúka za tie peniaze viac.

První dojmy - Keď som si to prebral u predajcu nadával som si do prilby, že čo je to za hračka čo som si to kúpil. Že to snáď nie je kompletne a niečo mi tam zabudli pribaliť. Na toto si nezvyknem. Zastavil som na benzín dotankovať, nastavil som si spätné zrkadlá tak aby som v nich aspoň niečo videl a zmena. Už to bolo lepšie. Už som si začal vravieť že si na seba zvykneme. Prvých 1000km zábeh a teraz si myslím že lepší stroj snáď ani nemohli vyrobiť. super super super.

Motorku bych doporučil pro - Každému kto hľadá univerzála - do mesta aj mimo a potrebuje mať pocit že tam má stádo ktoré reaguje na prvú..

Doplňky na motorce - Malý predný štít - plexi

Letí to, brzdí to. Mesto bez problémov a za mestom to žerie zákruty. Čo viac si človek môže priať.
Semiaktív podvozok božské
Rychloradenie návykové
Motor sa neháda a ženie sa do otáčok na povel
Nemá to chybu.

Mám vyššie sedlo z troch možností čo výrobca ponúka. Automaticky odporúčam upraviť polohu riadidiel do vzdialenejšej polohy. Tak je to ku mojej výške super. Doplnky nie sú nutnosť ak si nakonfigurujete sport a komfort packet bude tam všetko čo ku takejto moto patrí.

Cestovať sa dá Slovensko - Rumunsko cca 1850km v sedle a žijem

DejvGSR
DejvGSR napsal 23.08.21 v 19:04 10b.

Nádherná a silná mašina. V té červené jí to navíc dle mě nejvíce sluší. Dlouho užívej.

biosák
biosák napsal 23.08.21 v 18:50 10b.

Parádní stroj

findejs1310
findejs1310 napsal 23.08.21 v 18:31 10b.

Tydlecty brambory sou fakt nadherny

kain80
kain80 napsal 23.08.21 v 16:32 10b.