Kawasaki Z900 (2021)

Vlastník acE21
Vloženo 29.4.2021
Aktualizováno 29.4.2021

Prostě klasický, spolehlivý čtyřválec :) Mám ji novou takže nemám moc najeto na to abych mohl posuzovat, ale na první dojem a svezení super :)

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Vše v pořádku :)

Kawasaki Ninja 650: Bohužel jsem nečetl popis nové motorky a při zjištění že to je dvouválec tak to opravdu ne :) ninja dvouvál nejde do sebe :)

První dojmy - Motorka je teprve v záběhu bohužel... Mám ted najeto cca 200 km a můžu říct že první dojmy super :) Motorka se chová v zatáčkách sebejistě a výkon ji určitě chybět nebude :)

Motorku bych doporučil pro - Nedokažu posoudit ještě, sám nejsem profík :D

Doplňky na motorce - Zatím ne,ale učo se chystám :)
Padáky,páčky, 1000000 procentně jiný držák SPZ :D

Jak sem psal na začátku, původně jsem chtěl Ninju 650 2021 modelový rok.
Zaujmul mě u ní vzhled a nekoukal jsem moc na specifikaci motorky :D po zjištění že motorka která si nese jméno Ninja a pod sedllem řidiče dříma dvouvalcový motor jsem byl v šoku a motorku jsem zamítl.
Jsem zvyklý na klasiku ,,čtyřhrnek je prostě čtyřhrnek,, :) ale samozřejmě tisíc lidí tisíc nazorů :)

Motorku mám pár dní a mám najeto málo km nemám ani prvních 1 000 km. Nicméně motorka je skvělá, chová se sebejistě, brzdy mi přijdou krapet měkčí, ale motorka je hlavně ještě ,,syrová,, a třeba si vše ještě posedá :)
Sezení je pohodlné,ovladatelnost je supr...
Co se týká spotřeby zatím nevím,ale při prvních 150 km kdy motorku můžu tocit max do 4 000 otáček a ujel sem cca 150 km v kuse byla spotřeba 5.1l po okrskách a vesničkách což je podle mě super... ale u moto na spotřebu přece nekoukáme, jde o požitek z jízdy...

Motorka je všude samej kabel a svazek :D Displej TFT je super, je vymakaný,krásně na přímém slunci,ve tmě sám přepne do ,, černého režimu ,,
Motorka je nabitá samými novýmí technologiemi až to člověk nechápe :D
Motorku můžete spojit s mobilem kdy Vám pak chodi notifikace na displej motorky kdo Vám volá,či píše, dále lze stahnout appku a tam pak může člověk sledovat různé údaje včetně mapy kde jste jezdily- osobně nepoužívám. Systém nabízí volitelné výkonové mapy, volba režimů plného výkonu nebo nízkého výkonu umožňuje jezdcům nastavit výkon motoru podle preferencí a podmínek. Například za mokra tak můžete zvolit nízký výkon. Motor pak nabízí přibližné půlku výkonu a malou a hladkou reakci na plyn. K těmto mapám se pak i automaticky nastaví podvozek respektivě kontrola trakce..lze i nastavit uživatelský mod ,, RIDER ,, kde si vše nastavíte dle svého gusta.

Časem doplním více zkušeností a zážitků :)

Samíc
Samíc napsal 08.02.22 v 20:10 10b.

Nádherná

Pár dní jí už máme také doma a nemůžeme se na ní vynadívat, už aby skončila zima ...

acE21
acE21 napsal 03.06.21 v 15:32

Děkuji :)

VendyCBR
VendyCBR napsal 03.06.21 v 09:43 10b.

Ať slouží, hlavně jezdi opatrně :)

acE21
acE21 napsal 07.05.21 v 09:55

Díky

Paulano
Paulano napsal 06.05.21 v 15:43 10b.

Pěkná!