KTM RC 390 (2015)

Vlastník Kitty
Vloženo 30.3.2021
Aktualizováno 29.7.2021

Malá, hravá, nezáludná okruhová hračka, ideální stroj, pokud chcete pilovat techniku jízdy a zároveň se postupně naučit návyky jízdy na okruhu, které jsou přece jen trochu jiné než na silnici.

Motorka koupena od Ozzy_

První dojmy - Už poprvé, když jsem měla možnost se projet, to byla čirá zábava, rohlík v helmě, neuvěřitelně zábavné kružítko. Ztrapnit pár litrů s 200HP na tomhle prckovi, to je radost :-)

Motorku bych doporučil pro - začátečníci na dromech kdokoliv, kdo si chce zlepšit techniku jízdy, takhle motorka vytrestá každé ubrání plynu, na rovinkách si vaříte kafe, ale v zatáčkách je to ďáblík :-)

Doplňky na motorce - obrácené řazení, přepáčko, prostě pár kratochvílí, které okruhovky mají

Po prodeji R6R v roce 2019, kdy jsem konstatovala, že se na okruhy nehodím, jsem po necelém roce absence jízdy na okruhu zjistila, že mi to ale strašně chybí. V mezidobí jsem inkasovala pár těžkých životních kopanců a když jsem se trochu sebrala, řekla jsem si, že není na co čekat. Život žijeme jen jednou. Nechci jen jezdit jako support, byť je to moc fajn, ale chci držet řídítka a zase se pokoušet o co nejlepší čas na dráze a večer to probrat spolu s bandou přátel. Ozzy si pořídil litra a když konstatoval nadstav v počtu motocyklů, tak jsem se přihlásila a v Rijece jsme si plácli. Takhle čmelda změnil majitele

Moc jsme toho zatím spolu nestihli, oficiálně jen tenhle jediný event s Actionbikem, který navíc byl poznamenán špatným počasím a pádem, kdy jsem překážela na dráze týmovému kolegovi a byla vyloučena z přepravy Naštěstí oba rideři OK, újmy na strojích nevelké, na egu horší, ale to k tomu holt patří. Aspoň jsme se čmelákem oba pokřtění a snad už se nám podobní kratochvíle budou nějaký čas vyhýbat Ale suchý osobáček se povedlo vylepšit o 2 vteřiny. Plus první ježdění na vodě vůbec, zajímavá zkušenost.

V minulosti jsem na něm jela Most, Brno a Rijeku 2x.

Dosažené časy (zatím nic k chlubení, ale někde se začít musí):

2020

Slovakiaring - 2:52,6
Most červenec - 2:14.176
- 2:26.232 (na vodě)

Boblbee
Boblbee napsal 17.10.21 v 20:26 10b.

... je vidět, že tě ten bajk baví
přeju hodně radosti i úspěchu za řídítky Čmeldy

krokoš
krokoš napsal 01.09.21 v 07:22 10b.

Jéj, paráda a ladí to perfektne. Čo tam trčí za valec pred zadným kolesom? To je tlmič?

Juraj22
Juraj22 napsal 15.08.21 v 08:28 10b.

Krásná mašina a ještě krásnější majitelka wauuu
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Pedl
Pedl napsal 14.04.21 v 14:38 10b.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 31.03.21 v 00:22 10b.

Cmelda je uzasnej a slusi ti ! At porinese jen samou radost, a kdyz uz to nekdy nevyjde, a bude kacerov, tak idealne beze skod na pilotovi