KTM RC 390 (2018)

Vlastník Gagle
Vloženo 20.2.2020
Aktualizováno 25.5.2020

KTM RC 390 R, limitovaná edice (500ks), závodní podvozek WP, jiné brýle a řidítka, nastavitelné páčky,...dobrý základ na okruhové vyžití!

Motorka koupena od Depree (ofiko dealer Husqarny)

Yamaha YZF-R6: Zoufalá nabídka ojetých v cenové relaci na kterou jsem cílil
Honda CBR 600RR: Zoufalá nabídka ojetých v cenové relaci na kterou jsem cílil

První dojmy - Koupena nová, 2/2020, zatím nemohu úplně soudit - stojí v garáži a čeká na svou příležitost. Celkově jsem spokojený se zpracováním, kvalitou...až na jednu věc - výfuk, tohle soudruzi z Mattinghofenu moc nevymysleli. Takže to bude asi jedna z věcí, co bude uložena do krabice s nálepkou "nepotřebné díly z RC".

Doplňky na motorce - Výfuk se svodem Dominator pod sedlo, k&n filtr, padaci protektory RD moto

Motiv byl jasný, pořídit něco, co bude na malých technických tratích jako doma a na čem se něco málo zase přiučím. No a když mi z ojetých "šestek" nepadlo nic do oka a naskytla se možnost koupit novou za lákavou cenu, bylo jasno.
Je to zvláštní vývoj, ještě pár let dozadu jsem sedlal VFR800 a toužil po něčem silnějším, splnit si dětský vlhký sen typu "R1p*čowoe", ale nějak mě to přešlo. Více oceňuji hravost, lehkost a chci si prostě každý kilometr na trati, nebo v případě endura v terénu, prostě užít a ten výkon vůbec není všechno.

Update 18.3.2020 - prvních 50km za námi, je to zajímavá hračka, bohužel tam kde očekávám nárůst zábavy (6tis. otáček) musím už radit vyšší rychlostní stupeň. To je daň za pořízení nové motorky, už by mohla mít 1000km, čeká na ni už nachystany výfuk se svodem místo katalyzátoru a taky odtucnovaci kůra ...
Update 20.5.2020 1050km a je to tu - Výfuk se svodem, k&n filtr a padaci protektory

Zbořa
Zbořa napsal 27.02.20 v 13:04 10b.

Je krásná

PlusOne
PlusOne napsal 21.02.20 v 08:34 10b.

Já nevěřím vlastním očím

PeterVFR
PeterVFR napsal 20.02.20 v 21:06 9b.

Väščí a výkonnejší brat k tej mojej KáTéeMe.
Už len rýchlo prelistovať kalendár , počas toho vymeniť lauf a dať DeCat a ísť si " zastrieľať " na cestu ...
Keď bude výfuk , tak + 1 b