Yamaha MT-03 (2008)

Vlastník Andysss
Vloženo 15.2.2021
Aktualizováno 17.10.2021

Zábavná a lehká motorka s citlivým plynem. Radost z každé jízdy :)

První dojmy - Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit první jízdou.

Doplňky na motorce - Výfuky Arrow jsem již takto koupila s motorkou.

Gipro - ukazatel zařazené rychlosti.

Zkušenosti mám sice malé, ale podělím se.
Hravá, lehká motorka co se velice dobře ovládá! Jednoválec s líbivým zvukem - výfuky Arrow.
Na motorce jsem najela cca 5000 km za sezónu. Jak delší výlety tak i kolem komína. Žádný problém v ničem nebyl.
Až na to jak topí! Nevím, zda to takto mají všichni, co mají MT 03, ale po delší cestě v letních dnech jsem měla pocit, že mi shoří noha (svody výfuku) asi by to tak být nemělo, ale určitě to není důvod proč motorku nekoupit nebo jí prodat.

Podvozek super, brzdy super, citlivý plyn a krásně brzdí motorem.

Co je opravdu ,,na srdíčko´´ je úložný prostor pod sedlem. Poskládat tam lékárničku a nářadí chce opravdu dávku trpělivosti a znalost TETRISU

Servis klasika:
Výměna filtrů, oleje, po pár km i sada pneu (Dunlop Roadsmart II)
výměna lanka spojky, přidala jsem ukazatel zařazené rychlosti GIPRO.
Šikovní vše zvládnou sami, ale já jsem jako začátečník potřebovala pomoc. Vše co bylo potřeba nebo co jsem chtěla mi pomohl udělat, ukázal anebo na mě dohlížel můj přítel.
Za to mu ještě jednou sladce děkuji!

Momentálně byla dokončená akce přelákování nádrže a plastů. Pár fotek přiložím a celkový výsledek až na jaře, až jí dám do kupy. Nádrž byla černá lesklá a plasty byly polepený původním majitelem lepící folií. Nechala jsem si oboje přelakovat na černou matnou.

Hravá jízda a ,, blbovinky´´ - ano
Svižná jízda – ano
Delší cestování - ano

___
S těžkým srdcem jsem tuto krásku letos v létě (2021) prodala.I když jsem jí měla krátkou dobu, mám s ní zažito mnoho a jen to nejlepší. I přesto, že jsem přesedlala na něco více dokonalého, těžko se mě pouštěla.
Mám s ní mnoho poprvého a to jí nikdy nezapomenu na vždy bude v mém srdci!
Myslím, že se nám jí s přítelem povedlo vyladit jak technicky tak i vzhledově.
Jsem moc ráda, že je v dobrých rukou a dokonce zůstáva ve stejném městě. Tiše doufám, že jí někde jednou potkám. :)
Do galerie vkládám fotky po úpravě a mužete posoudat sami, zda se nám to povedlo, nebo ne :)

kadelYZF
kadelYZF napsal 02.06.21 v 01:31

Čekám nějaké nové foto

context
context napsal 22.02.21 v 14:36 10b.

Pěkná mašina, taky jsem ji měl a co ti můžu doporučit, tak moto lékárničku bych pod selo spolujezdce rozhodně nedával, z vlastní zkušenosti, pod sedlem je totiž umístěn výfuk a v horkých letních dnech se ti obsah lékárny promění v jednu kouli jinak přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

pali3x
pali3x napsal 16.02.21 v 08:24 10b.

Super motorka, prajem všetky šťastné kilometre a veľa radosti pri jazde
Čo sa "topenia" týka - je to motorka (zrejme to tak má byť)... Je na nej teplo, niekedy zima, fúka vietor, človek na nej zmokne... Napriek tomu máme motorky radi

kadelYZF
kadelYZF napsal 15.02.21 v 22:19 10b.

Už se těším na výsledek po kompletaci