Moto Guzzi V7 Stone (2019)

Vlastník VK_CZ
Vloženo 21.12.2020
Aktualizováno 21.12.2020

Verze Stone mi sedla ze všech nejvíc.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Trošku jsem z nich musel páčit informace a termíny, ale vše řekli platilo.

Royal Enfield Interceptor: V rodině už jeden je, takže jsem chtěl zkusit něco jiného.

První dojmy - První km byly opatrné, zajíždění, seznamování. Ovládání motorky v pohodě, sedli jsme si na první dobrou.

Doplňky na motorce - Padáky a nosič. Ještě možná přihodím nějaké brašny, pokud najdu takové, které se mi na V7 budou líbit. Víc zatím neplánuji.

Jen tak tak jsem ji vloni stihl zajet. Mám necelé 2 tis km, takže první servis v 1.500km a víc nic moc. Sbližování netrvalo dlouho, sedla mi perfektně. Trošku mě překvapily vibrace při vyšších otáčkách, ale buďto jsem si zvykl nebo se po najetí pár set km snížily. Každopádně vibrace k této moto patří a bez nich by to nebylo ono.
Dalším překvapením bylo uvolněné zpětné zrcátko, to by se u nové motky stávat nemělo. Hlavně v pražském provozu je to dost nepříjemné. Jel jsem zrovna do BikersCrownu Ořech, půjčení dvou klíčů a vyřešeno.
Zatím převažují jízdy po Praze a blízkém okolí, uvidíme co přinese příští rok.

rraadduuzz
rraadduuzz napsal 23.12.20 v 19:59 10b.

Skvělá volba , rozhodoval jsem se taky mezi V7 Stone a Leoncinem 500, nakonec jsem šel do Benellky...tak hlavně kolama dolu

pkKun
pkKun napsal 21.12.20 v 19:29 10b.

Za volbu a těším se na více info v další sezóně