Yamaha Tenere 700 (2020)

Vlastník Majloo
Vloženo 9.12.2020
Aktualizováno 21.11.2023

Motorka i značka mého srdce Yamahou jsem začínal svůj dospělý svět a jsem rád že jsem se k ní mohl vrátit.

První dojmy - První dojem paráda :-)

Motorku bych doporučil pro - pro člověka ,který chce poznávat svět a to v jakém koliv měřítku

Doplňky na motorce - - padací rámy
- ochranný plech motoru
- vyhřívané rukojeti
- zvýšení řídítek
- ochrana páček
-zadní nosič s plotnou
- nosiče kufrů
- nosič na vak (na plotnu)
- prodloužení platníku
- kanystr
- kaslík na nářadí
- sedlo rally
- držák mobilu na rampu

Recenzi zatím nemohu dobře napsat , protože se ještě tak dobře neznáme. Ale zatím jsem velmi spokojený. popravdě koupil jsem si ji novou s tím že bude moje na hooodně dlouho . Nemám rád věci na chvilku. A taky má motorka vůči mě závazek protože jsem kvůli ní prodal svou oblíbeno cestovatelskou ČZ 175 .Uvidíme za jak dlouho se se sem dostane pořádný text recenze počítám tak za půl roku.

Majloo
Majloo napsal 18.12.20 v 14:28

Ahoj je to objem 7L koupeno na rockway

Jenik789
Jenik789 napsal 18.12.20 v 14:22 10b.

Moc pekna. Co je to za kanystr?

Majloo
Majloo napsal 10.12.20 v 17:42

Přesně myslím ze za tu cenu dostaneš adekvátní nářadí . Kdyby jsi někdy potřeboval radu doplňku ozvi se budu postupně aktualizovat fotky jak budu doplňky vymyslet a vyrábět

Vlnič
Vlnič napsal 10.12.20 v 16:16 10b.

Ta motorka je super!
Já ji měl půjčenou v září a od té doby jsem řešil prodej mého GS800
Povedlo se a teď už čekám na svou
A vidím to stejně jako ty, ta motorka ve mě vzbuzuje dojem trvalé hodnoty na dlouhou dobu.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 10.12.20 v 14:45 10b.

Nádherná. Najezdil jsem na testovacích T7 pár desítek kilometrů a vím, že jí chci. Ale jednak zatím není v mém cenovém rozsahu a druhak od loňska jezdím s dcerou na tandemu. Takže na 3-4 roky koupím ST 1200 (nebo zase GSo) a pak už budu kupovat postupně jen lehčí motorky - dokud je úplně nezakážou...