Suzuki GSX-S750 (2017)

Vlastník Hixter
Vloženo 20.11.2020
Aktualizováno 24.4.2021

Sportovní naháč, kterej je hezky ovladatelnej.

Yamaha MT-09: důvod neuveden
Yamaha FZ1 N: V nabídce nebyl žádnej hezkej kus a motorově mě nějak nenadchla
Suzuki GSX-S1000: Dražší

První dojmy - Vzhledově pěkná, po usednutí se mi hned zalíbila ergonomie a po rozjezdu i ovladatelnost, posez a hlavně motor!:)

Doplňky na motorce - Výfuk Mivv,krátký držák spz, zalamovací páčky, padáky od Rutana, gripy na nádrž od RaG racing

Vybíral jsem náhradu za svoje cbro a původně jsem chtěl koupit fz1n. Na inzerátech jsem trávil dost času, 14dní jsem se pořádně nevyspal a když už se mi nějakej fazer líbil, tak byl buď z Itálie, hodně olítanej nebo obojí. Pak se tam objevil jeden krásnej původem z ČR, slovo dalo slovo, tak jsme se jeli podívat s tím,že když bude takovej jako na fotkách a motorově, podvozkově ok, tak ho vezmu. Když jsme tam přijeli, tak jsem byl unešenej z toho v jakym je stavu a říkam si že jestli někam nepotáhne a bude dobře řadit, že to je jasný..?
Bohužel nepatrně táhnul doleva a prává vidle byla po bližším prozkoumání blíž jak levá(nevim jak to je možný), takže jsme odjížděli s prázdnou. Docela lituju toho kdo si to koupil. Snad se na tom nezabije..
No nic trochu zklamanej a trochu rád, že jsem nekoupil ňakou bouračku jsem usedl zase k inzerátům kde na mě vykouklo tohle GSXSKO za pěknej peníz(podobnej jak ta fz1n),2017ka s laďákem,jasným původem a měl jsem to za rohem. Tak jsem týpkovi napsal, jel se podívat a motorka se mi fakt líbila. Měla sjetý gumy,trochu naprasklý přední světlo(prý od ptáka) jinak ok. Tak si řikám, že to je zajimavý a kdyby slevil a motorově by byla pro mě zajimavá tak ji vezmu. Popravdě jsem se toho výkonu trochu bál, že mi nebude dostačující, přecejen jsem měl na cbru o 4kw navíc a asi o 20nm míň a původně jsem chtěl nakýho litra.
No ale po první projíždce jsem měl úsměv na tváři a vůbec jsem nečekal, že bude takhle krásně tahat odspoda. Jakákoliv zařazená rychlost a stačilo zatáhnout za plyn a motorka jela jak sviň..
Byl jsem spokojenej, koupil ji, tak uvidíme jak se osvědčí v sezóně a taky na okruhu.
Btw přítulkyni se na tom prý jede taky dobře, ale po cbru by se ji vzadu jelo dobře asi na všem..?

Menší update:koupil jsem a namontoval krátkej držák spz,na kterym je i originální osvětlení spz(cca 800kč), zalamovací a stavitelný páčky, padáky od Rutana,pryže od Dunlopu(MK3) a ještě gripy od RaG racing a už se nemůžu dočkat až bude trochu počasí a tu potvoru provětrám..:) V sobotu 20.2. by mělo bejt krásnejch 10 stupňů tak uvidíme.
Přeju všem pěknou sezónu bez pádů a s co nejvíc zážitkama, zdravím a tak.:)
Další update po tak 1000ci najetejch km:
Zalamovací páčky byly hezký, ale po dvou dnech z obou upadl takovej ten kus,kterym si nastavujete délku páčky(všechno jsem po instalaci mimochodem dotahoval), takže příště kašlu na ali a koupim radši něco kvalitního..:)
Jinak máme za sebou pár projížděk jak s přítulkyní tak bez a za mě zatim super. Na to,že motorka má suchá 213kg padá do zatáček sama a na vás je jen držet plyn:D
Přítulkyni se zatim moto nezamlouvá, protože prý nedosáhne dlaněma na nádrž,což mě docela mrzí, protože s ní budu muset jezdit pomaleji:( Na druhou stranu už jí nebolí kolena, který na cbru měla o poznání výš, tak uvidíme..
Jinak nastavil jsem si Sag na svou váhu a je to hodně znát.
Ještě asi v sezóně radši nechám vyměnit olej a gufera ve vidlích, protože bůhví kdy to kdo naposledy dělal a z mejch zkušeností vím,že to je pak úplně něco jinýho.

ancistrus
ancistrus napsal 03.12.20 v 12:00

Gratulace k super strojku
To naprasklé přední světlo je výrobní vada, udělalo se mi to taky po pár měsících a v servisu kde jsem moto kupoval mi to v záruce vyměnili

Figi25
Figi25 napsal 22.11.20 v 22:00 10b.

Dobrá volba

Hixter
Hixter napsal 22.11.20 v 17:44

Díky, i Tobě:)

jiřus69
jiřus69 napsal 21.11.20 v 10:50 10b.

Pěkný kus
Přeji dobrou sezónu 21 tobě i batůžku