Suzuki GSX-S750 (2018)

Vlastník ancistrus
Vloženo 10.2.2019
Aktualizováno 8.4.2019

Příjemná a zábavná motorka s dostatečným výkonem.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad - Pohodová rodinná firma

Honda CB 650F: malý výkon, ošklivá přístrojovka, taková tuctovka
Ducati Monster 796: krásná, ale menší výkon, vyšší cena

První dojmy - Při testovací jízdě před koupí mi okamžitě sedla a bavila. Líbil se mi příjemný zátah motoru bez jakékoliv ucukanosti a vibrací. Mé předchozí motorky byla cestovní endura, tak jediný mínus byly pro mne nezvykle skrčené nohy. Je to sportovní motorka a nesedí se zkrátka jako na židli. Na zem bez problému dosáhnu celými chodidly, mám 178 cm. Vadí mi ještě úzká 68 cm řidítka. Uvažuju že bych je vyměnil za nějaká 76 cm široká, slibuji si od toho že bude i v zrcátkách toho víc vidět. Akorát musím zjistit zda nebude krátká kabeláž a lanka.

Motorku bych doporučil pro - Jako první motorku bych si ji nekupoval, podle mého je dobré začínat na něčem slabším jako jsem to udělal třeba já. Jinak je vhodná pro každého, kdo má rád svižné svezení za relativně málo peněz.

Doplňky na motorce - laděný výfuk SC Project SC1-R
zkrácený držák spz Evotech Performance
protektory do os kol Evotech Performance
padací hříbky SW motech
štítek Ermax
lámací páčky čína
rolny na kyvce

Mé předchozí motorky byly XT 600E r98 a Versys 650 r08. Zatoužil jsem po něčem silnějším a silničnějším. Vždycky se mi líbily naháče. Pak kamarád koupil GSX-S1000 a to asi rozhodlo. Litr mi ale přišel pro mne zbytečně silný a drahý, tak volba padla na 750. Poprvé v životě jsem si udělal radost novou motorkou. Byl to krásný pocit jet na ní poprvé domu :)
Za minulý rok jsem najel 6tis. km bez sebemenšího technického problému. Na motorce se mi jezdí krásně, baví mě sametový motor, je taková stabilní a nezáludná. Nárůst výkonu je poměrně lineární s největším zátahem od 7 tis. ot. Nejčastěji jezdím trasy kolem komína 100-200 km. Nejlepší jsou samozřejmě zatáčkovité úseky s kvalitním asfaltem. Jezdím sám, pro spolujezdce moc místa není. Od 150 km/h začíná dost foukat, inu naháč. Jsem zvědavý, jak pomůže štíkek od Ermaxu, který jsem teď namontoval. Spotřeba do 6 l, teď po namontování laďáku asi stoupne.

panwawra
panwawra napsal 03.11.19 v 11:13

super motorka a ta barva

solio
solio napsal 28.04.19 v 12:32 10b.

Super motka!

Radek7S
Radek7S napsal 17.04.19 v 06:52 10b.

Ten model se suzuki velice povedl a navic v te modre barve,TOP!!!

mag.
mag. napsal 17.02.19 v 10:01 10b.

Tak ta je

havran30
havran30 napsal 13.02.19 v 07:11 7b.

Ahoj dobrá volba krásny stroj,a spravený názor na začátky ježdění.