Suzuki GSX-S750 (2017)

Vlastník XrayCz
Vloženo 28.4.2019
Aktualizováno 18.7.2022

Krásný naháč s výborným projevem motoru :)

První dojmy - Krásný stroj, agresivní design.

GSX-S je povedená motorka, už z ní nemám ten pocit trochu chudé příbuzné, je pečlivě udělaná a jízda na ní je příjemná. Pořád je to stroj, na kterým si užijete jak kratší ostřejší vyjížďky zatáčkama, tak delší výlet a ani na trati se úplně neztratí. Chyběla mi na ní ale špetka větší zlobivosti, která by víc korespondovala s jejím streetovým lookem. Prostě podle toho, jak celá motorka vypadá, byste čekali většího chuligána, nebo alespoň víc takové vnitřní lehkosti a veselosti.

Mně celou dobu přišlo, jako kdyby v tý motorce seděl nějakej šotek, kterej ji při každým náznaku vylomeniny klepne přes ruce. Moc by chtěla, ale jako by věděla, že se někdo dívá a že se to nesmí. Ale abych jí tolik nekřivdil, pořád to je motorka s nějakejma koulema a drivem.

Naproti tomu, co za bezpohlavní podivnost udělala Honda z božskýho Horneta v podobě CB650, to je pořád chlapskej stroj, se kterým si užijete. Za mě určitě palec nahoru

Figi25
Figi25 napsal 29.04.19 v 10:26 10b.

10b za dobrou volbu Ale tu recenzi jsi mohl napsat sám, a ne převzít z časopisu

Blueracing
Blueracing napsal 28.04.19 v 13:20 10b.

Moc hezká motorka a souhlasim i s tvoji recenzi. To samé totiž udělali i GSX-S1000,kde také nesmyslně umravnili božský motor z legendární K5 a proto ji nemám .