KTM 1290 Super Duke GT (2017)

Vlastník 60jara60
Vloženo 2.11.2020
Aktualizováno 3.11.2020

Silný sportovní cesťák pro dva,pěkný ,dobře ovladatelný , se spoustou doplňků a asistentů.

BMW R 1250 R: Oproti KTM nevýrazná a nijak nevybočuje.(subjektivní názor)
Yamaha FJR 1300: Je to obrovský a těžký ingot.

První dojmy - Nezklamala!Užíval jsem si každé přidání plynu,každou zatáčku , dunivý zvuk dvouválce a prostě všechno co tahle mašina poskytuje.A není toho málo.Ve svém životě jsem už jezdil na spoustě různých strojů,ale tohle je oravdu vrchol pomyslné pyramidy.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro jezdce který má něco najeto a i tak je potřeba zohlednit výkon ,protože chyby neodpouští.

Doplňky na motorce - Mašina má vyhřívané sedačky.Jinak výbava v základu je dostatečná i pro náročnější jezdce.Budu pořizovat padací rám (jen pro jistotu a taky jí sluší).

Potřeboval jsem nějaký pohodlný cesťák.Ze všeho co jsem zvažoval , vycházela tahle nejlíp.Rozhodovala váha , výkon ,ovladatelnost , líbivost a chtěl jsem dvouválec.
Kupoval jsem ji v červnu,tak že mám asi 3000 km najeto.Ze začátku se mi stávalo, že jsem byl rychlý do zatáček,při dojíždění aut a kamarádů na společných vyjížďkách.Prostě je rychlá vždy , když přidám plyn. Je to mašina s plně nastavitelným podvozkem,má tři palivové mapy , takže každý podle svého uvážení.
Je potřeba vyzkoušet vše co nabízí.Ovládání je jednoduché a intuitivní.
Mašina má dva boční kufry , zadní kufr a tank vak , takže úložního prostoru opravdu dost.Je pohodlná i na delší cestování , pro mě i pro spolujezdce.Pokud mám na mašině všechny tři kufry nasedání pro batůžek je velký problém.Jsem spokojený a dostal jsem přesně co jsem potřeboval.

SemtexCBR
SemtexCBR napsal 05.11.20 v 10:43 10b.

hustá. Pak nahoď foto s tím rámem jak jí to bude slušet, a hlavně oranžový, té není nikdo dost