PROFIL MOTORKY

Triumph Tiger 1200 (2017)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník 31081
Vloženo 6.8.2020
Aktualizováno 6.8.2020
Zobrazeno 810x
HODNOCENÍ PROFILU OD 1 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Tento krásný stroj jsem vlastnil velmi krátkou dobu,ale chci se podělit o zkušennosti,které někomu mohou pomoci při výběru.

Více fotografii

Výška jezdce: 172 cm

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
BMW R 1200 GS: Zamiloval jsem se a přehlídnul jsem to ,co jsem měl koupit.

První dojmy - Při projížďce u prodejce cca 2 km,nic nezjistíte !

Recenze

Recenzovat tuhle motorku zde asi nebudu,a to z důvodu,že jsem ji měl opravdu jen krátce cca 1 týden. Bohužel už záhy po koupi jsem zjistil,že to nebude motorka pro mě.Je víc sportovní jak cestovnía já už jsem si zvykl na něco jiného.Má velmi pohodlný posez,elektri. ovládané plexi bylo super a opravdu to fungovalo.Pod ním velmi pěkně napohled zpracovaná přístrojová deska rozdělená do tří segmentů.Bohužel ale při jízdě bylo vše hůř čitelné a to z hlediska odrazu světla a také,že některé ikony jako teplota,hodiny atd. jsou velmi malé.Ale taky už prd vidím
Kromě vyhřívaných sedadel měla veškerou možnou výbavu.elektronický plyn se mi vůbec nezamlouval,Rukovět mě připadala jako na elektrovozítku pro děti za 3000kč.
Převodovka řadila ztuha a přesně ale při 1 stupni se zde ozývaly hrozné zvuky,to samé lezlo i z předních semiaktivních vidlic.Při prohlídce motocyklu v Triumph Olomouc,kde jsem byl mimo jiné velmi mile překvapen z přístupu,mě ujistil,že je to vše normální.Co bylo pro mě největší zklamání,byl motor.Přitom už jsem v roce 2017 vlastnil Triumph Tiger 1050 a motor mě v té době velmi vyhovoval.Poslední motocykl před Triumphem 1200 byla velká Tenerka a ta mě vyhovovala po všech stránkách,jen jsem po roce zblbnul a chtěl jsem něco novějšího ,technicky vyspělejšího a chtěl jsem zkusit ten el.podvozek.Byt né všechno nové,dražší a s více elektro fičurama musí být lepší,než to staré poctivě udělané.Ted se vrátím k tomu motoru, už jsem si zřejmě zvykl na projev 2 válcového motoru a tudíž ten třívál mě už nevyhovuje.Motor je ve vyšších rychlostech cca nad 130 km/h velmi hlučný,až uřvaný a poměrně dost vytočený.A to mě hodně vadilo.Na Tenerce při 130km/h motor skoro neslyšíte a motorka je velmi stabilní i při vyšších rychlostech nad 130,což u TT1200 jsem měl opačný pocit.Tod asi vše.TT 1200 je na pohled velmi pěkná ale to je asi všechno.Dokonce ji někdo uvádí jako přímého konkurenta BMW R 1200 GS,což je veliký omyl a ani náhodou.Ale berte to jen jako mé osobní poznatky.Nyní opět vlastním velkou Tenerku a jsem velmi spokojen!

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Milan1963
Milan1963 napsal 07.08.20 v 08:20 10b.

Motorka pěkná. Každý má ale jiné představy, já jezdím už 13 let na jednoválci a jsem spokojen, když jsem vyzkoušel čtyřválec, bylo mi hned jasné, že toto ne. Zkušenost je dobrá.

Více komentářůTOPlist