Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník KOPIS
Vloženo 10.8.2019
Aktualizováno 10.8.2019

V týhle době asi jediný enduro cestovní který není napadený elektro blbostma,jsou tam jen dvě zbytečnosti(vstřikování a abs)

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III)

První dojmy - Po ujetí prvních 50 km (zajetí pneu) byl NEGR použitelnej pro normální jízdu. Moto budu muset přizpůsobit svojí postavě 193 cm,přestavěním řidítek a zvýšením sedačky.Motor je takovej mutant 2V a 4 válce táhne od 3tis,převody jsou krátký na silnice druhých a třetích tříd super.

Doplňky na motorce - Zatím padák motoru a držák bočních kufrů

Na tento motocykl jsem čekal od roku 2017 a doufal jsem že ho nesprasej elektronikou jako Afru, Ktm Adv,Géesa a podobný plejstejšny Sprasení se nekonalo tak nebylo co řešit.Na výstavě v Letňanech jsem sednul na prototyp Tenerky a měl jsem jasno.Motorově ok,řazení jde lehce při řazení nad 5tis. otáček,pérování ok,brzdy po stránce mechanické ok,abs odbřžďuje na suchým čistým asfaltu moc brzy,při jízdě v zatáčkách drží stopu.Manipulace s moto na místě ok.

Madbull001
Madbull001 napsal 08.06.23 v 06:34 10b.

Ahoj.Max do mesice musi byt T7 take v garazi.Mas ji jeste a jezdis?Jablonec taky tak bych rad pak vstrebal nejake info a zkusenosti.Budu vybirat padaky a central.Pak se dal uvidi.

Jenik789
Jenik789 napsal 06.11.19 v 15:38 10b.

Taky by se mi libila

riky75
riky75 napsal 30.10.19 v 15:38 10b.

Super moto!!! Mával jsi na mě v neděli u Lidlu v Jablonci. Někdy spolu třeba vyrazíme!

4JR
4JR napsal 30.09.19 v 14:36 10b.

Super, mnoho radosti a najetých km. Rád si přečtu nějaké další zkušenosti a postřehy z užívání téhle krasavice. Prosím poděl se, ať mám snadnější rozhodování jestli jí také pořídit

Duko_RR
Duko_RR napsal 17.08.19 v 10:10 8b.

Super, hodně šťastných kilometrů! Díky za komentář